Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Védettségi igazolványt mindenk...

Védettségi igazolványt mindenképp megkapom ha voltam covidos ha nem?

Figyelt kérdés
Vér vétellel, antitest tesztet szeretnék csináltatni, ami 11 000 forint + 3000 a kártya. Csak azt nem tudom hogyha nem estem át a fertőzésen akkor is megkapom a védettségi kártyát? vagy csak akkor ha átestem és van ellenanyagom? feleslegesen nem akarok pénzt kidobni, oltani nem akarok.
2021. jún. 13. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Csak akkor, ha van annyi antitested, ami védettséget ad.

A nővéremék is megcsinálták, neki éppen egy kicsit volt a határ felett, így kapott 4 hónapra igazolványt, a férjénél semmit nem találtak, ő nem kapott.

Mégis mire fel adnának egy kártyát ami a védettséget igazolja, ha az ember nem védett?

2021. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy kapsz kártyát, ha nem estél át a fertőzésen. Éppen ez a védettségi igazolvány lényege... Ha van egy bizonyos számú antitested, ami neked védettséget ad, akkor kapsz kártyát. Ha nem éred el a limitet, akkor értelemszerűen nem kapsz.
2021. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Egy biztos: IQ tesztet felesleges csináltatnod, az nem lenne mérhető. 🤦‍♀️
2021. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Logikus, kiderül, hogy nem voltál covidos, de azért hozzád vágnak egy kártyát... Nem is értem.
2021. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kapsz kártyát, ha elég ellenanyagod van. Érdemes előtte egy otthon elvégezhető ellenanyag tesztet csinálnid, 1500-2000 Ft-ért lehet venni ilyet, ha pozitív, akkor csináltass hivatalos tesztet 11.000-ért és ha ez is tényleg pozitív, akkor kell befizetned a 3000Ft-ot a kártya igényléshez.
2021. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!