Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Terjeng mostanában hányós vírus?

Terjeng mostanában hányós vírus?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan, betegesen rettegek a hányástól és sajnos refluxos vagyok, amitől sokszor gyomorfájásom, savtúltengésem van, de valamikor olyan szinten, hogy rápánikolok, elkezdek remegni, lever a víz, hogy “úristen, csak ne kapjak el egy hányós vírust, mi van ha elkaptam valahol”, és nagyon félek, mindent amit csak tudok, megteszek, hogy ne kapjam el, fertőtlenítek itthon, kézfertőtlenítőt használok nagyon sokszor, szedek C és D vitamint is, odafigyelek, mit eszek, stb.

De mégis rettegek, hogy újra elkapom valahol, mivel 2 éve sajnos elkaptam a mamáméktól, mikor még velem laktak.


Mit tudnék még tenni, hogy tuti ne kapjak el ilyen hányós vírust?


Tényleg nagyon rettegek, inkább úgy vagyok vele, hogy legyek 40fokos lázas, csak ne hányjak.



2021. jún. 13. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az mindig van
2021. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remek. És sehogy sem lehet megelőzni hogy ne érjen el?

A rettegéssel telnek el a mindennapjaim.

2021. jún. 14. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Kalicivírus, szalmonella és társai mindig lesznek, pláne ilyen meleg időben 1-2 órán át hűtetlen marad a hús, annak kampó..
2021. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj oda a higiéniára mint eddig is,de ne vidd túlzásba mert ez már kezd egy jó kis szorongásra/pánikbetegségre hasonlítani.

Hányós-hasmenés vírus szinte mindig van,gondolj arra hogy eddig se kaptad el havonta.

2021. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már mitől lenne calicis vagy szalmonellás a kint hagyott hús? :D Jó ég...

Kérdező, szedj kolosztrumot, calicis ellen nagyon jó.

2021. jún. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!