Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki hány a Pfizer óta?

Valaki hány a Pfizer óta?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja megkaptam az oltást jövőhéten lett volna a következő de az első óta mindennap hányingerem van, hányok és megy a hasam nem olyan durván, hogy kiszáradjak de elég kellemetlen.

Az egy dolog, hogy fel van tüntetve mellékhatásként de egy hónapja kicsit túlzás, az orvosaim csak annyit mondanak hogy "nekik nem volt semmi bajuk" amivel nyilván nem sokra megyek:D



2021. jún. 14. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem beállította a menzeszemet.
2021. jún. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Max a jóistentől:(


Nekem pont világ életemben szinte napra pontosan megjött most meg random 3x egy honap alatt

2021. jún. 14. 04:12
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem fél évente jó ha megjött, most meg havonta megjön, 6-7 nap max.
2021. jún. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Mindegyik védő oltás biztonságos, erről már nagyon sok szakember biztosított bennünket, hogy semmi bajunk nem lehet tőle!


A jelzett tüneteid ezért nem lehetnek komolyak, lehet csak beképzeled magadnak, pszichés okai vannak!

2021. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Hetszentseg, hogy nem az oltastol van. Ki kell vizsgalni.
2021. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkire máshogy hathathat pl én nem voltam lázas mint körülöttem az emberek, én hányok nyilván valakinek meg se kottyant. Az első két hét olyan volt mintha gyomron vágtak volna azóta az megszűnt és maradt a hányás stb. Nem pszichés nem félek az oltástól hiszen már megkaptam az elsőt innentől mindegy, az nem mindegy hogy a következőtől sugárba fogok hányni vagy szolidabban mint jelenleg.

Igen majd kivizsgáltatom a másik tippem gyomorrák kb.

2021. jún. 14. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Minden oltás jó és biztonságos. Ne csináld itt a feszkót, mert jön a 4.hullám😄
2021. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

:D :D :D

Méghogy biztonságos! Ez azért kicsit erős.


A Pfizer SAJÁT TANULMÁNYA szerint az oltott emberek 0.7%-ánál voltak SÚLYOS mellékhatások. Azaz minden 142. beoltott embernél volt súlyos!


Mindenki oltsa be magát aki akarja és ne aki nem akarja, de hazugságokat ne terjesszünk már mert akkor az emberek nem tudnak ésszel dönteni!

2021. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!