Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehetséges? Pfizer

Zeusz34 kérdése:

Ez lehetséges? Pfizer

Figyelt kérdés
Tegnap megkaptam a pfkzer vakcinát. Délután nagyon fájt majd estére belázasodtam. Elaludtam 11kor majd 2re arra ébredtem hogy a saját izzadságomban fetrengek. Fáradt vagyok de nem tudok vissza aludni. Hipohonder vagyok és félek hogy ez krónikus álmatlanság. Nyugatassatok meg hogy ez nem így van:(

2021. jún. 14. 04:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi fájt?Mi köze ennek az álmatlansághoz? Miért az ételekhez írtad? A láz meg normális oltás után.
2021. jún. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért ide írtad, az italodba nyomták a vakcinát vagy mi van? Amúgy sima oltásreakció, még mielőtt idejönne valami vakcinarettegő, ez nem azért van, mert a COVID vakcina mittudomén milyen, hanem mert a test minden oltás beadása után viselkedhet így, de ettől még minden ok, 1-2 nap és rendbe jössz.
2021. jún. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

#2: a szerinted "vakcinarettegök" nem a kis láztól félnek, hanem az orosz rulett maradandó károsodasoktól, amik jelenleg cenzúrázva vannak.

Ha valaki próbalja kelezni, hogy baj van, kirúgják, ellehetetlenítik. Szóval a megfélemlített orvosok is maradnak inkább kussban.

2021. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi eszed van, látszik :D Unintelligens majom.
2021. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz, a Pfizerre jellemzőek ezek a tünetek. Szépen dolgozik a szervezeted, pihenj és ne idegeskedj, el fog múlni.
2021. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Dániában eltörölték a maszkviselést. Vsak a tömegközlekedési eszközökön kell hordani, de csak az ÁLLÓ! utasokank, aki ül, annak nem. Dánia egy fejlett ország, intelligens polgárokkal, vezetéssel. Vagy mi van?

Most nem azért, de van aki ezt még komolyan veszi?

2021. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

[link]


"Krónikus alvászavarról akkor beszélünk, ha az elalvási, illetve átalvási képesség zavara legalább egy hónapja fennáll, és napközbeni fáradtsággal, a teljesítőképesség csökkenésével, stresszel, aluszékonysággal jár."

2021. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az oltás mellékhatása ne félj semmi bajod nem lesz
2021. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!