Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aquaparkokban vannak ezek a...

Aquaparkokban vannak ezek a hosszú zárt vizicsúszdák ezeket hogy takarítják belülről?

Figyelt kérdés
Főleg a felső része érdekel ahol nem folyik víz a mennyezet meg a széle azt hogy fertőtlenítik? bárki össszetapicskolhatja vagy ráprüszkölhet és ugye tudjuk hogy az terjeszthet betegségeket elég csak a covidra gondolni még maszkot is kell hordani miatta hogy megvédjünk mást az aeroszol cseppektől? Illetve egy nagyon extrém esetre is kiváncsi lennék lehet jót fogtok röhögni rajta de nem kizárt hogy megtörténjen akár mint baleset formájában akár úgy hogy suttyó valaki az alábbi. Szóval: Mit lehet csinálni ha valaki csúszás közben be*zarik vagy összehányja magát a csőben és az felkenődik a szélére vagy a plafonra? ugye elég nehéz belemászni némelyikbe némelyik nagyon szűk és meredek. Van erre a fürdőknek aquaparkoknak valami speciális robotjuk amivel felmérik hogy tiszta e belülről vagy ha valami ilyen történik akkor hetekig akár hónapokig ott maradnak az ilyesmik?

2021. jún. 16. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Aki fertőzéstől fél az ne menjen aquaparkba. Az egész csúszda belseje egy nagy vízpermet.

Sőt ahol lekapja kicsit a bőrödet, ott másik 1000 emberét is lekapta aznap, ott figyel a vére.

2021. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
robot :D:D:D hogyne
2021. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es hát igen erről meg is feledkeztem bár mondjuk szerencsésebb esetben ahol hozzáér a bőrödhöz ott víz folyik így az lemosódik, amúgy a jobb csúszdáknak nem kéne hogy felsértsék a bőrt de igen csúsztam már olyanon ami szépen felszántotta a hátamat.
2021. jún. 16. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nap záráskor + nyitás előtt átmennek fertőtlenítős mosással.
2021. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sima mosás nem elegendő, akkor se nehéz megoldani a tisztítást, egyszerűen valaki pl. beülőben kötéllel biztonságosan végig tud mászni a csúszdán. Hogy tényleg így csinálják-e, azt nem tudom.
2021. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
sose gondolkoztam ezen csak lecsúszok azt kész. Van immun rendszerem lol nem félek
2021. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!