Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az antitest-teszt pozitívat...

Az antitest-teszt pozitívat mutatna, ha 8 hónapja voltam covidos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azokhoz szól a kérdésem, akik tudják mikor voltak covidosok és csináltattak vénás vérből vett IgG antitest vizsgálatot és pozitív lett az eredmény.


Szeretnék csináltatni egyet, de attól tartok, hogy nem lesz pozitív, mert már régen (8 hónapja) voltam koronás és nem szeretném, hogy kidobott pénz legyen. (Mert valljuk be nem éppen olcsó)


Előre is köszönöm a segítséget! Nagyon fontos és sürgős lenne.



2021. jún. 17. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni. Anyukamnak mar covid utan 3 honappal alig volt valami, a parjanak meg fel ev utan is rengeteg volt. Minden szervezet mas, csak akkor tudod kideriteni, ha megcsinaltatod a vizsgalatot.
2021. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hónappal rá se volt már ellenanyagom, a férjemnek pedig alig.
2021. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ohh értem

Köszönöm😊

2021. jún. 17. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így tényleg nem lehet megmondani, nagyon változó. De 8 hónap után inkább nem, mint igen. Én több, mint egy év után nézettem. Negatív lett persze, majdnem 0.
2021. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most nézettem. 8 hónapja voltam covidos, így azt hittem nem lesz antitestem, de még 1953 AU/ml van.
2021. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én előző héten voltam és 19,8 U/ml-t találtak. (Nekem ebben a mértékegységben adták meg)


Annyira boldog voltam, hogy pozitív lett.☺

2021. júl. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!