Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyen bakik nem szoktak...

Ilyen bakik nem szoktak előfordulni oltópontokon?

Figyelt kérdés
Hogy valakinek rosszul adják be az oltást rossz helyre szúrják, vagy hogy tévedésből nem azt a fajtát adják be amit kéne, amire jelentkezett. Ilyenek nem fordulhatnak elő?
2021. jún. 18. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon. Ahol én voltam, ott nagyon szépen, rendezetten ment minden, kb 2 perc alatt végeztem is. Nem erre számitottam pedig 😃
2021. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyre nem nagyon tudják szúrni, max az lehet, hogy a papírra az van írva hogy jobb kar, de végül a balba kaptad. Nincs jelentősége.


Az oltásokat pedig nem tudják összekeverni, mert nem úgy van, hogy bemész, megnézi mi van a papíron és akkor azt veszi elő a hűtőből. Biztonsági okokból egy helyen egyszerre csak egyféle vakcinával oltanak. Ha egyazon oltóponton egy időben van többféle oltás, akkor teljesen külön részén vannak, általában külön emeleten, vagy másik szárnyban. Nem együtt várnak az emberek, már ott szét vannak választva.

Emellett legalább 3-szor megkérdezik melyik oltásra jöttél.

2021. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ahol ma voltam 2. oltáson, volt a helyiségben szputnyik, sinopharm és engem (remélhetőleg) pfizerrel oltottak. Szóval ha nem figyelnek, akár össze is keverhetik, de nem hinném, hogy előfordulhat.
2021. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 ez tök fura, oltóponton még nem hallottam ilyet. Bár lehet, hogy most lazult ez is az oltassal kapcsolatban.


Ettől függetlenül nem hinném, hogy össze tudják keverni.

2021. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elo.
2021. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fordulhat elő,az oltópontokon figyelnek az ilyesmire
2021. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!