Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vakcinát adassam be?

Melyik vakcinát adassam be?

Figyelt kérdés
Nagyon nem megyek sehova, viszont győzködnek a családból, hogy vegyem fel. Nem érdekel ez az egész cirkusz, a legkevesebb mellékhatással járót választanám az igazolvány miatt kell csak. A Sinopharmról hallottam, hogy hasonló azokhoz, amit gyermekkorban kaptunk. Pfizernek elég nagy a reklámja, ami gyanús nekem, így az biztosan kilőve. 23F
2021. jún. 18. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez a felállás, akkor a Sinopharmot választanám.
2021. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor az lesz.
2021. jún. 18. 22:37
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Sinopharm.

Mondjuk akkor lehet bibi,ha az antitestszámot kezdik el mégis alapul venni.

2021. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Menjenek akkor az anyjukba, de komolyan.
2021. jún. 18. 22:52
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Szomorú, ha az embernek a lelkiismerete ellen kell döntést hoznia. Én a helyedben ezt a kompromisszumot nem vállalnám be, pocsékul érezném magam.
2021. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is így érzek, utolsó.
2021. jún. 19. 00:11
 7/17 scamdemic ***** válasza:
45%
Én vennék egy védeccségit az Ecserin.
2021. jún. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Te egy furcsa orszagban elsz. Ehhez kepest a Pfizer nemcsak eleinte volt a legjobb, hanem kulonosen az uj variansok megjelenesevel. Ha laposfoldhivo es fidesz-szavazo vagy, akkor is azt kene valasztani, ami a legjobb.
2021. jún. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 scamdemic ***** válasza:
67%

8-as, a legjobb olyan távol maradni az oltásnak álcázott kísérleti génterápiától, amilyen távol csak lehet.

[link]

[link]

2021. jún. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8. Ez már annyira unalmas. Miért lennék laposföld-hívő? Hogy jön ez ide? Nem lehetne ezen túllépni? Mellesleg tudományosan volt elfogadva az az álláspont, geocentrikus világképről gondolom hallottál, nem kell abból gúnyt űzni, mert lehet nem itt tartanánk anélkül. Lassan már ott tartunk, aki nem a magasztalt Pajszert kéri, már az is vakcina ellenes lesz. Vicc... Lehet, tényleg jobb a megérzéseimre hallgatni.
2021. jún. 19. 02:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!