Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vakcinát adassam be?

Melyik vakcinát adassam be?

Figyelt kérdés
Nagyon nem megyek sehova, viszont győzködnek a családból, hogy vegyem fel. Nem érdekel ez az egész cirkusz, a legkevesebb mellékhatással járót választanám az igazolvány miatt kell csak. A Sinopharmról hallottam, hogy hasonló azokhoz, amit gyermekkorban kaptunk. Pfizernek elég nagy a reklámja, ami gyanús nekem, így az biztosan kilőve. 23F
2021. jún. 18. 22:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

9. Szerintem te maradj távol a kamucikkeiddel az értelmes emberektől. Remélem tudod hogy ezeknek a kereskedelmi reklámfelületes oldalaknak akik elméletileg "hasznos cikkeket" hoznak le, az az egyetlen céljuk, hogy minél többet kattintsanak rájuk, mivel minél több reklám megjelenítésük van annál több pénzt kapnak.

Aztán meg van 1-2 immonológus meg vakcina-fejlesztő, aki mérges, mert épp nem kapott munkát ebben a nagy korona szezonban. Tudod mit csinálnak? Felbukkannak egy-egy kisebb-nagyobb a fent említettekhez hasonló online magazinnál, és elmondják, hogy szerintük mekkora hiba a vakcina, mert hogy ilyen meg olyan betegségeket okoz, meg ilyen meg olyan mellékhatásokkal jár, amiről hogyha egyébként megkérdezed akár csak a háziorvosodat, el tudja neked magyarázni, hogy miért is lehetetlen amiről ezek az emberek beszélnek. De legalább ezek a lecsúszott maradéknak való pénzhajhász orvosok jó sok pénzt kapnak ezeknél a magazinoknál és végre lesz egy kis hírnevük.

A Pfizernek meg inkább nézzetek utána hivatalos weblapokon, és látni fogjátok, hogy tényleg nagyon jó. Azért sok róla a reklám, mert egy nagy cég csinálja akinek fut erre. Meg nem minden reklámozás propaganda ám, csak valamiért kur**ra imádjátok ezt a szót, és mivel bármire ráillesztitek ami híres, azt is hozzáteszitek, hogy ezért tuti szar. :D

A Sinopharmot meg pont a legrosszabbnak mondják, mert hiába adatod be, nagyon alacsony százalékban véd csak. De majd a kedves gyakorizók elmondják neked mi a legjobb igen :D Menj már el az orvosodhoz ember.

És tényleg, olvassatok csak hivatalos forrásokból...

2021. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én azt tanultam egyetemen, ami annyira jó, annak nem kellenek hatalmas reklámok. De én mondom, letojom, voltak sokkal nagyobb betegségeim is.
2021. jún. 20. 00:07
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen de ez nem zárhatja ki hogy attól még csinálhatnak neki reklámot :D meg ez alapból a versenyszférára igaz, nem pedig egy újszerű dologra amiből van kétféle, és az emberek még életükben nem hallottak ilyenről mert nem voltak hajlandóak figyelni biológia órán. Látom a kritikus gondolkodásra nem tanított meg az egyetem...
2021. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De, kritikusan elutasítom, hogy egy kísérleti fázisban lévő vegyszerrel oltsanak be. Látom, téged meg a provokálásra tanítottak meg.
2021. jún. 22. 01:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Oké kérdező, akkor most minden provokálás nélkül. Elárulod, hogy szerinted miért van kísérleti fázisban a vakcina? Mármint ezt honnan szeded, hogy még épp kísérleti fázisban lenne? Esetleg tudsz ehhez valami forrást csatolni? Remélem nem csak annyi lesz a válasz, hogy szerinted túl kevés idő alatt lett kész.
2021. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Gondoltam :D
2021. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 scamdemic ***** válasza:
100%

15-ös: Pfizer, tanulmány várható befejezése: 2023. máj. 2.

[link]

Egy párszor szerepel az experimental (kísérleti) szó az oldalon.

Ugyanez az AstraZeneca esetében:

[link]

Tanulmány várható befejezése: 2023. febr. 14.

Dr. Mike Yeadon is beszél róluk itt 29:25-nél:

[link]

2021. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!