Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy fogjuk így elérni, hogy...

Hogy fogjuk így elérni, hogy az ország 80%-a be legyen oltva?

Figyelt kérdés

Sajnos az oltási kedv egy pár hete megtorpant. Aki eddig várt a Pfizerre (ahogy én is), mostanra már beoltotta magát, persze mindig van pár száz ember minden nap, aki észbe kap, és beregisztrál az oltásra, de ez még mind kevés. Köszönhetően a sok konteós oldalnak, a megvezethető, aluliskolázott rétegnek, van kb 3 millió ember, aki a jelenlegi szabályok szerint oltható lenne, de mégse kívánja felvenni az oltást. Persze 99%-uknak nincsen semmilyen komolyabb indoka.


Mi lesz ezek után? Szeptemberben miattuk megint be kell zárni az országot, hiszen el fog terjedni a Delta-variáns? Esetle bízhatunk benne, hogy az oltottak rendesen élhetik az életüket, és csak az oltatlanokat fogják szegregálni? Pl. boltba is csak PCR teszttel mehetnek, utcán sem vehetik le a maszkot, stb.



2021. jún. 19. 03:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
77%

Utolsot mondatokat te se gondolod komolyan remélem.


Mondjuk en nem ertem miert kell ezt ennyire komolyan venni. Alapvetően nincs sok különbség aközött hogy be van e vki oltva vagy sem. Mindketto fertoz tehat társadalmi szinten igazabol rohadt mindegy, nekik nagyobb az esély hogy kórházban kötnek ki ennyi. De fertőzni Te is fertőzől, ezaz amit az oltas fanatikusok nwm birnak feldolgozni.


Amugy szerintem igyis ravan mar mindenki eléggé kényszerítve, es akiknwk nincs igyis eleg diszkriminációban részesülnek. Nekem is megvan a 2 pfizer de neken is csak azért hogy tudjak ide oda menni.

2021. jún. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
74%

A kérdés provokáció miatt jelentve.


Pont ez a célja a kormány az, hogy még jobban megissza az embereket. A kérdésed is megosztó és uszító.


Mi a franctól félsz, ha be vagy oltva? Szlávik is megmondta, hogy 2 év az oltás tesztelése, ergó 2023 januárjáig számolj nyugodtan ezzel a cirkusszal.


A saját életemért és egészségesemért én vagyok a felelős. A te egészségi állapotod meg teljesen hidegen hagy, kísérleti nyuszika.

2021. jún. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
79%

Jav.: Pont ez a célja a kormánynak...

megossza az embereket

2021. jún. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
19%
A beoltottság %-a úgy is növekedhet, hogy elhalnak a nem beoltottak.
2021. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
70%
Akkor az miért szokott lenni hogy a beoltott is elszokta kapni a koronavírust és ugyanúgy megbetegszik?
2021. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
40%
Az lesz, hogy meghalsz az oltatlanok miatt he nem éri el 80%-ot, ezért dunába kell őket lövetni minél előbb. Gondolom ez nagyon bejönne neked és a hozzád hasonló elmeroggyantaknak...
2021. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy.
2021. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
68%
5, pl mert úgy járt mint én, nekem nagyon alacsony az antitest számom
2021. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
69%
🤦Te beteg vagy! Az lesz,hogy addigra az oltatlanoknál is betelik a pohár, és az ilyen hozzád hasonló elmebeteknek rendet tesznek a fejében. A covid lesz a legkisebb problémád.😉
2021. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
22%

Sehogy, kötelezővé kellene tenni.



Amúgy ez a kategória nem a khm... Legszínvonalasabb, itt a gyk-n a Tudomány rovatban lenne érdemes kitárgyalni az ilyesmiket.



Érdekes, a közeli családomban 100%-os az átoltottság, a munkahelyemen 80%-os (folyamatosan felmérik). A munkahelyemen nemrég lehetett levenni a maszkot (eddig egész nap kellett), érdekes, csak a közeli munkatársak közül 3-an hordják így is. Egyikük párja kórházban dolgozik, ő (mmint a munkatársam) kifejtette, hogy szerinte igenis jó volna még az a maszkviselés.


Csak a gyakori Egészség rovata és a face hemzseg a koronavírus veszélyességét tagadóktól és az oltástól rettegőktől.

2021. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!