Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Természetes, hogy a második...

Természetes, hogy a második Pfizer-oltás után nagyjából semmilyen mellékhatásom se volt?

Figyelt kérdés

Kicsid aggódós, és hipochonder is vagyok, előre elképzeltem sok más ember véleménye és tapasztalata alapján, hogy majd nekem is komolyabb mellékhatásaim lesznek. Előtte egy hétig (na jó, inkább 5-6 napig) náthás voltam. A Delta-variánsra hajaztak a tüneteim: gyengeség, fejfájás, kis hőemelkedés, állandó orrfolyás és fülfájás. Ezek az oltás napjára el is múltak, így beoltattam magam. Picit fájt aznap a karom, de nagyságrendekkel kevésbé, mint az első oltás után. Tegnap semmi nem volt, még ittam is egy sört, és meg sem éreztem, nem úgy mint az első oltásnál. Mára már tényleg semmi tünetem nincs.


Másnak is volt ilyen?



2021. jún. 20. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
A szívizomgyulladás tünetei általában 3-4 nap után jelentkeznek.
2021. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na majd írok mi van. Ha nem lesz, akkor 5-10 éves időintervallumot jelölsz meg? 😅
2021. jún. 20. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Mindkét oltás után csak a karom fájt egy kicsit, de egyértelműen az első után volt rosszabb.
2021. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normális azt mondják hogy akinek az első oltás után volt mellékhatás lehet hogy a másodiknál semmit nem érez
2021. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van , ismerettségi körömben is és teljesen normális.

Én félve mentem el az elsőre ( pánikbetegségtől kezdve mindenem volt+magas vérnyomás). Szerencsére semmi fura nem volt a karfájdalmon kívűl😌

2021. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!