Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van-e tapasztalat arról hogy...

Van-e tapasztalat arról hogy 10-es skálán mennyire lehetetlen átkérni magad egy másik oltópontra a második oltáshoz ( AZ Júli 1. )?

Figyelt kérdés

Igazából attól tartok hogy még ha le is tudom szervezni hogy máshol kapjam meg, attól még az eredeti helyen lejelentik hogy nem jöttem el és ezért bevonják a kártyám.


Ezért hajlok arra hogy beválalom azt a 2x 2.5h órás utat, lehet több energia lenne megértetni a hatóságokkal hogy: "de mégis megkaptam a másodikat csak máshol".



2021. jún. 22. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerubb..
2021. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit más jellegű tapasztalatom van. Elsőre AZ-t kaptam, de másodikra orvosi javaslatra Pfizert. Másik oltópontra kellett mennem érte. Mivel bekerül az eeszt-be az oltás, attól nem kell tartanod, hogy azt hiszik, nem kaptad meg, mert nem jelentél meg az eredeti oltóponton.
2021. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!