Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be vagyunk oltva, másfél hete...

Be vagyunk oltva, másfél hete viszont nem múló hurutos köhögés van, mi lehet?

Figyelt kérdés

Doki felsőleguti betegség miatt nem fogad a rendelőben, és tesztet sem kér. Táv gyógyítás van, őrület!

Hurutoldó köptetőket javasol csak. Mivel nekem fájt a hátam, adott antibiotikumot, amitől a hátfájasom elmúlt, de a köhögés nem javul.

Nincs sem láz, sem nátha, sem torokfájás, sem rossz közérzet, sem végtagfájdalom. Csak erős felszakadozó köhögés, ami egyszerűen nem múlik.

Pfizert kaptunk, férjem is én is.

Sima hörghurut lesz csak és legyünk türelemmel, mert magától elmúlik?


2021. júl. 2. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Hörghurutnak hangzik és semmi köze az oltáshoz.


Nekem időnként van ilyenem, azt javaslom, kérjetek újabb antibiotikumot, mert ez megmaradhat, krónikussá válhat. Én egyszer egy ilyennél voltam túl türelmes, szteroidos inhalátor segített végül, amikor már hónapok óta fennállt. Előtte meg lábon hordtam ki ilyet, 3 hétig tartott, de 1-2 hónapra rá jött a következő.

2021. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
lehet mellékhatás ki tudja
2021. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Az oltások előtt is sok embernek volt ilyen, főleg mert meleg van és a bacik jobban szaporodnak, illetve mert klíma, huzat és egyéb okok is vannak.

Tesóm és családja is pár hete náthás lett, nálunk nem volt oltás még most is köhög és én is náthás lettem stb, én kaptam oltást..

2021. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem hogy oltasvagy covid. De a dokik számára megszűnt létezni a sima felső légúti betegség. Nem fogad sem a háziorvos sem az ügyelet. Telefonon kell elmondani a bajunkat és utána dönt hogy be kíván e hívni vagy sem
2021. júl. 2. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Az oltás mellékhatása.
2021. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó, csak ha hurutos köhögést nem kezel és fekszik ki az ember, abból baj tud lenni.

Hörghurut, légcsőhurut vagy arcüreggyulladás jele a hurutos köhögés.

2021. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!