Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől jobb az oltás adta...

Mitől jobb az oltás adta immunitás mint a természetes vírussal való találkozás útján megszerzett immunitás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 16:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%
Az oltás nem fertőző.
2021. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Utólag derul csak ki, hogy hatasos. Ha nem halsz bele szerencsed van, de akkor is szenvedsz vele napokig. Az oltasnak csak minimalis mellekhatasa van.
2021. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Azt mondják, enyhébb tünetekkel zajlik le a fertőzés, de én nagyon sokat hallottam oltás után halálesetről, súlyos mellékhatásokról.

Reményt ad az oltás, biztonságérzetet. Szeptemberben kiderül. Én lábon hordtam ki, még most is vannak szövődményei. Ez sem jó.

Hogy mi lesz szeptemberben, nem tudjuk, de eljön a nap amikor ketté lesz választva az emberiség. Nemcsak a járvány sújt, hanem természeti katasztrófák, éhség, bűnözés. Akik támogatják Isten Királyságát védelemben részesülnek, míg akik fellázadnak ellene nem élik túl a nagy nyomorúságot!

2021. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
Attól, hogy pár év múlva lehetnek mellékhatásai.
2021. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%
Semennyivel. Sőt a természetes immunitás már eleve megvan az emberek többségének. Az oltás meg egy kísérleti szer, azt sem tudni, hogy mit fog okozni hosszabb távon, de rövid távon is sok súlyos mellékhatása van. Ráadásul ezzel biztosan számolnod kell, míg annak az esélye hogy elkapod a vírust pár százalék csak.
2021. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
oltás nélkül nem tudni hogy túléled-e a találkozást majd a vírussal. nagyobb valószínűséggel igen, de nem tudhatod hogy nem abban a kategóriában vagy akit elvinne, vagy egy hosszútávú mellékhatása elkísérne akár örökre, mint egy szaglászvesztés, pulzusproblémák, tüdőhegesedés stb. oltási immunitással eleve nem hagyja a szervezet a vírust annyi ideig és olyan szinten pusztítani mert már tudja ki ez az ellenség, és egyből küldi a csapatokat ellene. szóval ha felkészültebb a szervezeted, annál kevésbé fog megborítani ha be is nyalod egyszer a vírust. oké hogy hosszútávú hatásai nem ismertek, de a szakemberek szerint még mindig jobb hogyha van egy kis előnyöd, mint tárt kapukkal várni ezt a nyavaját úgy hogy nem tudod személy szerint épp benned mekkora pusztítást végezhet
2021. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet mindent egy kalap alá venni. Kanyaró, diftéria esetén jobb oltással megelőzni. Influenza esetén kétségeim vannak, én inkább átesnék rajta, mert ha mégis lesz valami szövődmény, azt általában antibiotikummal le lehet küzdeni. Covid esetében nem igazán ismert még a spontán átvészelés sikerességi %-a, különösen, ha az életkort és egyéb tényezőket is tekintetbe kell venni, ezért én beoltattam magam. Az a 4 millió haláleset a világban az elmúlt 2-3 évben egy kicsit soknak tűnik. Ha meg beleásunk az összeesküvés elméletekbe, akkor egy biológiai fegyvernek kifejlesztett anyag a gyártók szempontjából egészen jól vizsgázott, holott ki sem permetezték a levegőbe.
2021. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak kamu hogy jobb. Azért mondjàk hogy jobb hogy adasd be magadba .. egyàltalàn nemjobb sőt veszélyesebb mint maga a virus.
2021. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
20%
Sok esetben egy enyhebb lefolyasu Covid semmilyen vedettseget nem ad. Mig a Pfizer vagy a Moderna vakcinaja akar evekre elengedo antitestet biztosit. Oltakozzatok
2021. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
16%
6) total egyetertek. Ezert is oltatta be magat mindenki a csaladban. Termeszetesen nyugati vakcinaval.
2021. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!