Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyósom szerint komoly bajom...

Anyósom szerint komoly bajom lesz, szerintetek is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a lényeg, hogy sajnos megbántam az oltásomat.

Pfizert kaptam, ami után rá két, három héttel elkezdett fájni a bal arcom főleg a fülem körül, a fülem felett a hajas résznél és még a szem alatti csontom is. 3 teljes héten keresztül fájt és nagyon sokszor sírtam miatta, mert fájdalom csillapító nem segített. :( eddig soha nem éreztem ehhez hasonló fájdalmat és földön kívülinek éreztem magamat.

Azóta hálistennek elmúlt. Voltam neurológusnál, volt egy mri-m, ami negatív lett, így szerencsére ezzel kapcsolatban nincs gond.

Azonban kitapogattam egy csomót a fülem mellett, ami akkora, mint egy borsó szem. Làtta fül orr gégész is és rá írta a leletre, hogy megnagyobbodott nyirokcsomó? És hogy patológiás -e kérdőjellel. Elküldött ultrahangra és a leletre babnyi méretet írt. Ez egy nem mozdítható tömör csomó.

Már a fájdalom megszűnt ugyan, de sokszor érzek feszítést arról az oldalról.


Az anyósom úgy jön képbe, hogy a múltkoriban beszéltünk az oltásokról és ő nem oltakozott és elkezdett mutogatni nekem orvosok véleményét a pfizerről, hogy milyen felelőtlenség, hogy fiataloknak adják, akiknek még most osztódnak a sejtjeik és hogy ki tudja milyen betegségek lesznek még, akár komoly baj is lehet, mondta az anyósom.

Mondtam neki, hogy ezt most hagyjuk abba, mert én már utólag nem tudok mit tenni! Nem tudom kivenni magamból. Második oltást direkt nem is adattam, többet már nem tehetek, de nem akarok még hallgatni is, ha igaz, ha nem, mert tönkre tesz lelkileg.


Sajnos pánik beteg lettem. Éjszaka óránként felkelek és félek, hogy a nyirokcsomóm esetleg rákos és hogy ez az oltástól van és igaza van anyósomnak komoly bajom lesz és fiatalon meghalok és felesleges gyerekeket vállalnom, pedig én mindig is sokat 3-4-et szerettem volna és elképzelem, hogy egyedül kell hagynom őket és nem nevelhetem fel őket vagy hogy nem dolgozhatok a szakmámban, amiért annyit tanultam vagy nem élhetek a szerelmemmel, akivel már alig várjuk, hogy összeköltözzünk, jövőre szeretnénk.


Sajnos az önbizalmam a padlón lett és a szervezetemben vetett hit.

A csomó már kb. másfél hónapja ott van.


Jelenleg sok a rossz gondolat bennem és már a páromnak is rossz, hogy mindennap rossz a kedvem, mert számomra az egészségem az első, mert ha én nem vagyok jól semmi más feladatot nem tudok ellatni és nem tudom elfogadni, hogy én nekem bármi bajom legyen, mert szerintem jó géneket örököltem és egészséges életmódot folytatok és sose volt semmi bajom.

Csak ilyenkor jön anyósom válasza, hogy sajnos ez a vakcina csak kísérleti és ez bizony megbolygathatta azt az egészséges szervezetet és el vagyok keseredve.

Sajnos hiszek neki és tudom és bánom.


Azért írtam ki a kérdést, mert a válaszaitokra lennék kíváncsi mit gondoltok erről.


Voltam pszichológusnál is, mert ezzel piszkáltak, mert nagyon befelé vagyok fordulva és sokat vagyok egyedül. De a pszichológus nekem sajnos nem tudott segíteni. Lezárta annyival a beszélgetést, hogy hát csak nem lesz semmi baj és majd kiderül, bár nyilván igazat mondott, ez tény, de nem lettem nyugodtabb és ugyanúgy depis maradtam.



2021. júl. 4. 10:40
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok.
2021. júl. 4. 10:44
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom. Én is most akartam volna oltakozni de már nem tudom mit csináljak. Az oltások okozhatnak gyulladásokat a szervezetben. Neked nem az van?
2021. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nincs gyulladásom.
2021. júl. 4. 12:40
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus arcüreggyulladás tünetek, semmi köze az oltáshoz
2021. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

Az orvos elküldött ultrahangra. És azután mi történt?

Nem vagyok orvos, de szerintem túltolod kicsit. Miből gondolod, hogy az oltástól alakult ki a csomó? Nem értek hozzá, de kb bármitől kialakulhatott, csak épp az időzítés volt rossz. Anyósod egyébként szakember, vagy honnan veszi az infóit? Valami Blikk-féle szaklapból? Látott orvos, gondolom, mondta volna, ha rák-gyanús, nem?

2021. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Még UH nem volt, pénteken lesz jövőhéten. Eddig csak megtapogatta fül-orr-gégész és elküldött UH-ra. Meg ráírta a leletre, hogy nyirokcsomó -e, mert lehet akár zsírcsomó is és hogy patológiás eset -e. De nekem konkrétan nem mondott semmit.

Az MRI kimutatta volna, ha arc üreg gyulladásom lenne. Úgyhogy az nem volt, nincs.

Tudom, hogy nem biztos, hogy az oltástól van, de okozhat vírus nyirokcsomó nagyobbodást ezért gondoltam.

Gondoltam arra is, hogy a fogamtól van, mert 2 lyukas fogam van, két oldalt alól az utolsó előtti. De csak mini lyukak és nem igazán érzékenyek és ez meg elég fent van a fül cimpám tövében és megkérdeztem a fogorvost azt mondta, hogy nem a fogamtól van.

2021. júl. 4. 14:28
 7/27 A kérdező kommentje:
Anyósom pedig a facebookon látott egy orvost, aki az oltás ellen beszélt egy videót.
2021. júl. 4. 14:28
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Az anyósod virolológus? Vagy orvos hogy ennyit tud? Szerintem felejteni kellene. Ha lett volna valami az oltástól az nem 3 hét után jön ki. Én csak azt tudom javasolni ne légy olyan sötét és buta mint az anyós, neked lehet több eszed. Majd kiderítik mitől lehetett.
2021. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

elkezdett mutogatni nekem orvosok véleményét a pfizerről, hogy milyen felelőtlenség, hogy fiataloknak adják, akiknek még most osztódnak a sejtjeik és hogy ki tudja milyen betegségek lesznek még - gondolom nagyon hiteles forrás mutogathatott.

Ja, nem, csak valami random, minden tudományos alapot mellőző "szakcikket".


Mellesleg egy random fogamzásgátló vagy vény nélkül kapható bármilyen fájdalomcsillapító is okozhat elég szörnyű dolgokat.

Egyik rokonom egy általánosan használt szívgyógyszertől bénult le, mert nála épp ilyen mellékhatást okozott. Ezer másiknak meg semmi baja tőle.

2021. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Igen tudom és azt is vallom, hogy az oltás is rengeteg életet fog megmenteni.

Azért is mentem el anyósommal ellentétben, mert hittem benne, hogy nekem nem lehet bajom.

Más mellékhatások is voltak nálam sajnos nem csak ezek. Csak ez jött ki kb. 3 hétre vagy 2 hétre rá, nem tudom pontosan mikor mert egybe folyik már minden ez áprilisban volt.

Közvetlen másnapra nekem izomrángásom, lázam és végtag zsibbadásom lett. Az izomrángás testszerte még a nyakamban is volt egy folytában. A végtagjaim nagyon fájtak és a zsibbadás is fájdalmas volt, minden este alig tudtam elaludni tőle. Aztán rá egy hétre elkezdett lezsibbadni a fél hátam és egy hétig fájt, fájdalom csillapító nem segített, 3. Hétre meg az arcom kezdett el fájni és zsibbadni, bizseregni és ez meg 3 héten át tartott...


Csak már mindent nem akartam leírni, mert feleslegesen beszélek rajta. :(

2021. júl. 4. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!