Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes még beoltatni magam?

Érdemes még beoltatni magam?

Figyelt kérdés

Eddig nem oltattam be magam, mert Home Office-ból dolgoztunk és nem mentem közösségbe. A cég jelezte hogy lassan be kell járni, érdemes még beoltatnom magam? 32 éves vagyok és egészséges egyébként.


A napi fertőzöttek száma már nagyon alacsony, nem tudom, hogy mekkora lehet így a kockázat, munkába járás mellett.



2021. júl. 4. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképpen, nagy a kockázat.
Ártani nem árt, de már nem fontos.
Teljesen felesleges, véget ért a vírus már.
45 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen. Mindenhol azt mondják, hogy lesz még vírus hullám(igen, nem csak a kis hazánkban)
2021. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképpen.
2021. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Oltasd be magad nyugodtan. Ősszel jön a második hullám. (Hú, milyen lepontozást fogok kapni.)
2021. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
#3 ez nem a 4. Lesz?
2021. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Oltástól függetlenül lesz 4. hullám, ha mást nem, akkor politikai (várhatóan október közepe tájékán). Bár a többi is javarészt az volt. A covid kicsit fel lett fújva, nem mondom, voltak és vannak sajnálatos esetek de a covid vakcináknak is vannak, rövid távon már bizonyított rossz mellékhatásaik. Hosszú távúakat meg még nem ismeri senki (és igen, lehetséges, hogy van, de az is, hogy nem - vagy nem mindenkit érintően).
2021. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Igen, érdemes. Ha most nem is nagy a kockázat, később lehet, életkortól függetlenül.
2021. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Idáig folyamatos HO volt? Elég beszariak. Akkor most mitől változott, pont ugyanaz a helyzet, mint már hetek óta.
2021. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
Jelenleg nem túl kockázatos, bár most hogy mindenhol ledobtuk a maszkokat, már nem érezném jól magam oltás nélkül. Viszont őszre valószínűleg mindenkép jól fog jönni, és addig is élvezheted a védettségi előnyeit is.
2021. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%
7: igen, normális helyen ahol lehet HO van tavaly március óta..
2021. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 krwkco ***** válasza:
67%
Ha garantáltan nem akarsz külföldre menni, akkor megvárhatod, amíg újra emelkedni kezd a napi fertőzések száma. De számíts arra, hogy kb másfél hónap kell az elhatározástól a védettségig.
2021. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!