Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Húgyúti fertőzést kaptam ami...

Beb135 kérdése:

Húgyúti fertőzést kaptam ami felterjedt a vesèmre kaptam antibiotikumot meg lázcsillapítót egy hete durván 38-39 fokos a lázam de mindig visszatér 4 napja kapom az antibiotikumot de a láz csak pár órára (2-3ora) segit a lázcsillapító. mit tegyek ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd végig tabit, és ha nem javul, vissza a dokihoz.
2021. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Lázár csak akkor csillapíts, ha rossz a közérzeted, segít legyűrni a fertőzést!

Ha csillapítani kell, akkor váltva adj magadnak más hatóanyagút, de 4-6 óra teljen el közben.

Vagy megpróbálkozhatsz hűtőfürdővel. Testmeleg vízzel indíts, és langyos vízzel hűtsd addig, amíg nem kezdesz dideregni, utána kiszállás!

Lázcsillapító után csak egészen vékony takaró, tudjon szellőzni a test. És sok folyadék!

2021. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!