Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak, ha véletlen...

Mit csináljak, ha véletlen penészes kalácsot ettem?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma is reggelire egy kis kalácsot ettem. Az alján voltak kicsi fehér foltok, de teljesen lisztnek néztek ki, semmi szaguk nem volt, ezért csak szimplán levágtam az ilyen részeket (mégiscsak furán nézett ki, nem akartam megenni XD) és megettem őket. Az első kalács után is nagyon fájt a hasam, de akkor kezdtem gyanítani hogy az esetleges penész miatt mikor a mai második kalács után is rosszul lettem. Pokoli hasfájáson kívül nincs más tünetem, maximum kicsi köhögés és hasmenés. Az olvasottak alapján ilyen kicsi penész miatt nem kellett volna semmi bajom legyen, ezért kicsit aggódok :'). Most mit kéne csináljak? Mindenképpen menjek el orvoshoz, vagy majd elmúlik magától? Lehet valami komolyabb betegségem emiatt?

2021. júl. 5. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

max. menni fog a hasad


ne foglalkozz vele

2021. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem is, attól nem lesz semmi bajod, nem igazán hinném, hogy a hasad attól fájt.
2021. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
A kulcsszavak közé inkább azt kellett volna beírnod, hogy hipochondria.
2021. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Írd ki a gyakorikérdésekre. Aztán görcsölj rá, hátha esetleg mégis lesz tőle valami bajod, majd fogd rá a covidra.
2021. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogy nem a kalácstól fájt, hanem beképzelted. Tudom hogy nehéz elhinni de ha megérted hogy van placebó hatás ami bizonyitott, akkor rájösz hogy nem a kalacstól volt. Van nacebó is. De termeszetesen nem a nacebó miatt fajt a hasad. Ilyen jól mükődik a szervezeted! Talalkoztam olyannak aki kukából eszik, szó szerint, és nem volt beteg, eszébe sem jutott hogy az rossz lehet. Szóval felejtsd el hogy rossz a kalács. Kell egy kis penész is :)
2021. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsi hasmenéssel remélhetőleg megúszod! :D
2021. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Én is szoktam néha, még soha semmi bajom nem volt tőle.
2021. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudom miért téma még ez a kérdés, mármint szerintem most már inkább tegyük fel a kérdést:

Kérdező lett bajod?

2021. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom
2021. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!