Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most komolyan meddig fog még...

Most komolyan meddig fog még itt menni ez a bohóckodás az oltásokkal meg a covid hullámokkal?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék! Nem vagyok vírus tagadó. De teljesen károsnak és értelmetlennek tartom ezt a színjátékot ami már itt másfél éve megy. Kinek kell ez?

2021. júl. 11. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos az oltatlanok szándékosan ebben a helyzetben tartanak minket. Biztos élvezik, vagy nem tudom.

Ha rajtuk múlik, örökké velünk marad a vírus.

2021. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
64%
Egyedül a gyógyszeriparnak. Kell az asszonyságnak nyugdíjra.
2021. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
66%

Persze egyes, meg a pirézek. Jól megtanultad a mantrát.


Jó lenne felfogni, hogy ez fog menni, ha oltatsz, ha nem. Nézd izraelt. Ott majdnem mindenki oltva van. Mégis kezdenek emelkedni a számok.

2021. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt az oltott vs oltatlan generált ellentétet. Nem látjátok mi van...kb olyan mintha direkt ez lett volna a cél az emberek egymás ellen uszítása. Be vagyok oltva de nem jó kedvemből, hanem kényszerből tettem és ne jöjjön nekem senki azzal hogy nem volt "muszáj"...ja akkor csak több mint fél évig kellet volna várnom hogy eltöröljék végre ezt az agyatlan korlátozást, amit már a tervezet szerint októberben újra vissza fognak hozni.
2021. júl. 11. 20:33
 5/56 anonim ***** válasza:
41%
#3: milyen szerencse, hogy a sajat peldad is pont hogy megcafolja a konteos baromsagodat: Izraelben a jelenleg meg oltatlan 16 ev alatti gyerekek koreben terjed a Delta (indiai) varians. Az oltottak koszonik, jol vannak.
2021. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
57%

#5: Ha annyira jól vannak, akkor miért most korrigálták a Pfizer hatékonyságát 60%-ra?

Ne csak a propagandát ismételd, figyelj fel az ellentmondásokra is.

2021. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
85%

Nálam most nagyon betelt a pohár.. beoltattam magam, hogy jó legyen a nyár, tudjunk strandolni, néha bulizni, éttermezni, ilyenek.. meglett a 2. Oltás. Erre 1 hét múlva közli az a ....... Hogy mindenki mehet bárhová szabadon. Hát persze, hiszen jött a foci, meg kell a szállodáknak, strandoknak a lóvé..

Ez is arról szólt, hogy jól összeuszítsák a népet. Ránkerőszakolták, hogy majd nem kell az utcán maszk, ha meglesz ennyi, nem kell maszk a boltban, ha meglesz annyi.. utána meg dicsekszik az a ....... Viki, hogy milyen jó országa van, mindenki ugrik 😃

2021. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
61%

6, te hazugsággyáros, azt kihagytad hogy az első dózisra mondták a Delta ellen a 60%-ot.

Ennek fél perc alatt utána tud járni bárki akihez bekötötték a Google-t.

2021. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
59%
#6 a Pfizer 60%-os, telleg? Aztan erre forrast is tudsz hozni, vagy keressem meg en a youtube-on a geplakatos-biologus vagy a facebookos mukoromepito-virologus-csoportokban?
2021. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Szerintem az a nagy helyzet, hogy nagyvonalakban a végkifejlet szempontjából tökmindegy hogy oltatunk vagy sem...az egész úgy baromság ahogy van. Vagy rosszul gondolom, hogy kellett valami balhé amivel ki lehet robbantani az új gazdasági világválságot?? Amiről pedig köztudott, hogy bizonyos évente kötelező, elkerülhetetlen, okosoktól hallottam.
2021. júl. 11. 20:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!