Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg tapad a mágnes oltás...

Tényleg tapad a mágnes oltás helyén?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok beoltva de aki be van ahhoz tényleg tapad a mágnes a karján vagy ez csak újabb baromság? Kipróbáltatok már mert ha ez igaz akkor felmerül bennem egy két kérdés
2021. júl. 13. 11:02
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
61%
Persze. A nanobotok magukhoz vonzzák.
2021. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Tukk78 ***** válasza:
71%

Csak, ha elmész a CERN-be, és belépsz a részecskegyorsítóba maximális terhelés mellett.....


Félretéve a baromságot: ekkora ökörséget sem mostanában olvastam.

2021. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Kipróbáltátok??
2021. júl. 13. 11:07
 4/48 anonim ***** válasza:
75%
Én most a kedvedért kipróbáltam. Senki nem történt. Ha beveszek egy aszpirint, akkor meg a hasamon kéne megtapadnia vagy hogy?
2021. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
60%
🤦💢
2021. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 Tukk78 ***** válasza:
60%
Nem próbáltam. Ülj vissza az iskolapadba. Ennyi.
2021. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
68%
És íme, ilyenek lesznek azok a gyerekek akiknek a szülei oltásellenesek...
2021. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
60%

Egy papírlap is tapad néha az emberhez.

Amúgy ez is akkora baromság, hogy hihetetlen.

Ha ez egy akkora mikrochip, ami átfér az oltáshoz használatos tűn, akkor ahhoz nem fog tapadni a mágnes. Kb mintha 1 vasreszelékhez akarnád tapasztani a mágnest. Lehetetlen. Tegyél valahogy bele 1-2 szem vasreszeléket valami zárt, nem mágnesezhető dobozba. Ha hozzá tapad a mágnes az a csodával határos lesz, hiszen annak az 1-2 szem vasreszeléknek nincs akkora mágneses ereje, hogy megtartson egy mágnest. Hűtő mágnest lehet oda lehet tapasztani, pl az enyhén izzadt bőrhöz minden gond nélkül.

De egy nagyobb mágnessel, pl már ki is lehetne tépni azt a chipet az emberből. Még se ezt kezdték el mutogatni, hogy egy nagy mágnest magukhoz raknak és akkor egy tűnyomnyi sérülés lesz, majd betolják egy mikroszkóp alá, hogy bizony egy olyan parányi chip volt bennük. Hanem csak tolják kifele a baromságokat, amik mögött semmi logika nincs.

Ha a fába mélyebben van egy vas csavar, még az se fogja megtartani a hűtőmágnest. Mert nagy a súlya ahhoz. Akkor pont egy mikroszkópikus, majdnem atomi szintű chip képes lenne rá??

És ez a chip akkor mit is csinál??

Ha lenne ilyen technológia, hogy egy ilyen parányi eszközzel lehessen gondolatokat befolyásloni, irányítani embereket, vagy bármi, akkor sokkal jobban állnánk már technológiailag.

Meg a másik, ha ezzel annyira lehet irányítani embereket, akkor hogy kerülhet ki ilyen "információ"?? Hiszen bárkit el lehetne hallgattatni egy gombnyomással.

Ez az egész szerintem egy viccnek indult, csak sokan komolyan vették.

2021. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
78%

Sputnyikos vagyok.

Fel sem merült bennem, hogy kipróbáljam, nem is az hogy nem dőlök be ennek hanem ez már konkrét baromság mint a chipes sztori.

De a kedvedért kipróbáltam, egyáltalán nem tapad...:O

Na várom azt a néhány kérdésed...

2021. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
86%
Persze, múltkor majdnem elkéstem a munkából, mert alig tudtam leszedni magamról a hűtőt.
2021. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!