Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus óta divatos,...

A koronavírus óta divatos, hogy azt mondogatják emberek, hogy bízz a saját testedben/szervezetedben?

Figyelt kérdés
Persze, bízni kell, de orvosi segítség után.
2021. júl. 13. 20:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%
Nem divatos, csak a tudatlanok terjesztik, akik oltásellenesek.
2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
64%
Előtte is mondták sokan, elsősorban a homeopátia pártiak.
2021. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%
Mi az, hogy divatos? Én eddig is bíztam benne, ezután is fogok, koronától függetlenül. Más védelmi eszköz nincs, végső soron az emberi szervezetnek kell megküzdenie a vírussal. Persze van, amikor szükséges külső beavatkozás, de a covidnál a vakcina pont nem ilyen. Nem kell minden vacakkal orvoshoz futni és telitömetni magunkat minden sz*rral.
2021. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
68%
Az szimplán mentálisa beteg ember, aki már a saját szervezetében semm bízik. Milyen orvosi segítség után bizzon? Mi van? Nem is értem a kérdést....
2021. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

4


Én a mai orvostudomány nélkül már rég nem élnék, ahogy ezt sokan mások is elmondhatják magukról.

2021. júl. 13. 22:47
 6/44 anonim ***** válasza:
71%
És te életedhez mi köze a többi embernek?
2021. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

6


Van, amikor van köze, van, amikor nincs. Ettől még lehetek kíváncsi?

2021. júl. 14. 08:04
 8/44 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom azóta "divat", amióta egyesek átestek a ló túloldalára. Persze, időnként szükség van gyógyszerekre és a védőoltások is hasznosak, csak van egy határ.
2021. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
62%
Nem,sokkal régebben is mondták ezt,sőt tettek is érte h jobb állapotba kerüljön az immunrendszer.Mért most ez lenne kivétel?
2021. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%

Már sok kérdést kiírtál ezzel kapcsolatban.

Minden azon múlik hogyan definiálod önmagad. Ha egy halhatatlan léleknek aki átmenetileg egy halandó testben tapasztalatokat gyűjt, és a testet egy barátnak tekinti akiben megbízik, és mindent megtesz hogy a testet a lehető legjobban támogassa minden szinten, vagy a halandó testtel azonosítod önmagad. A 2. verziónál akkor jönnek a problémák amikor nem bízol önmagadban, ergó a testedben. Azért írtam le részletesen hogy megértsd, miért van az emberek között ekkora nézőpontbeli különbség.

Ehhez még hozzájön aki hisz a gondolatok teremtő erejében, és van aki másokban jobban hisz mint önmagában és a saját teremtő erejében.

UI: Nem vagyok vallásos.

2021. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!