Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Fáj a fülem mikor nyelek....

SOS! Fáj a fülem mikor nyelek. Mitől fájhat?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra keltem, hogy fáj a jobb fülem mikor nyelek. Mikor nyelek picit mintha érezném a torkomat is de lehethogy csak be képzeltem. Aztán néha átmegy a másik fülemre is a fájdalom.

Már 3.napja furcsán érzem magamat. Kedvetlen vagyok, váladékot érzek a torkomban, és tüsszögök. Lázam nincs, még hőemelkedésem sincs.

Munkában klíma van. Lehet huzatot kaptam. De azt honnan tudhatom, hogy huzatot-e kaptam? Mit tegyek? Mitől fájhat a fülem?


2021. júl. 14. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Tompának érzem a fülemet.
2021. júl. 14. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínúleg torokgyulladásod van, ami kisugárzik a füledre. Cataflamot szedj napi 3x1-et pár napig.
2021. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De még nem fáj a torkom. Nagyon félek hogy fül gyulladásom lesz.
2021. júl. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!