Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy ma Orbán Viktor bejelentette,kötelező lesz az eü-ben dolgozóknak az oltás?

Figyelt kérdés

engem személy szerint felháborít...

Egészségügyi tanulókként minket is rá fognak kötelezni valószínűleg, hiába nem dolgozunk.

Ennyit arról,hogy ,,önkéntes",meg hogy szabadon dönthetünk ebben a kérdésben. Nem elég neki,hogy százassával mennek el amúgyis az eü-ben dolgozók a szar körülmények miatt,most még ez is.😅 Teljesen hülyének nézik az embereket.

Ja és egyébként imádom,mikor valaki a gyerekkori oltásokkal jön,hogy az is kötelező. Csak azt felejti el,hogy az egy évtizedek óta létező szer,nem fél év alatt legyártott kotyvalék. Mellesleg 2023-ig kísérleti fázisban van,addig eleve hogy kötelezhetik? meg egyáltalán minek kell kötelezni? Nem lenne mindegy, ha szabad döntés elé állítanák az embereket? Úgy kellene eljárni,mint az influenza oltásnál,hogy mindenki eldöntheti,kell-e ,vagy nem. egyébként abban sokkal többen halnak meg ,mint a koronavirusban,de erről is elfeledkeztek jó páran. Ahol én gyakorlaton voltam decemberben,ott is covidosan dolgoztak a nővérek és ez most sem lenne másképp,mivel ez a csodálatos oltás igazából semmit nem tud,ugyanúgy kaphatja-viheti mindenki a vírust:) pedig ugye az lenne a célja, hogy ne is tudd elkapni a fertőzést, ahogy más oltásnál is ez történik...

Meg a másik, hogy nagyon sokan meghaltak és/vagy megbetegedtek a beadása után, és erről a média nagyban kussol. Ezen nem gondolkodtok el,oltásfanatikusok,hogy mekkora probléma? egyszerűen nem őszinték velünk és nem lehet bízni bennük,hisz a bizalom elveszett! Ott elveszett,hogy nincs normális tájékoztatás, elhazudják a statisztikát, minden valaha volt covid pozitív teszttel rendelkezőt későbbi halál beálltánál koronavírus okozta halálozásnak állítják be,lefizetik az embereket, hogyha azt állítják, hogyha cserébe a családtagjukra rá lehet mondani,covidos volt és covidba halt bele(ugye csak papíron). Személyesen hallottam ilyen esetről és ez nem egyedi!!! Ha viszont a hozzátartozó ezt megtagadja, napi eltartási díjat fizettetnek vele a halottért, 30 napon keresztül (azt hiszem,12ezer ft-ot naponta) és addig a halotti bizonyítványt sem állítják ki ...direkt.

És Ti ennek a kormánynak hisztek? SZÉGYEN, hogy sokan ennyire nem látnak túl a rendszeren, hogy mennyire sötét is valójában és milyen valódi szándékok állnak mögöttük.



2021. júl. 16. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

Ezt egy kicsit túltoltad :)

Néha a kevesebb több.

2021. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is nagyon gáz. Mindenhol kihangsúlyozzák,hogy a veszélyhelyzetre tekintettel engedélyezték csak. Különben még pár év igenis szükséges lenne,ez most is látszik,pl. fél év után jönnek rá,hogy lehet kellene 3.oltás,ilyen meg ilyen mellèkhatások jelentkezhetnek,amire csak legyintenek,mert hárt oltás előtt aláírtad a papírt. Nevetséges. Ilyet nem is tehetne kötelezővé,ez egy kísérlet. Kísérleti fázisban van,ez tèny és való.
2021. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Helyes. Ha már valaki az egészségügyben dolgozik, annyi minimális esze legyen, hogy tisztában van a vírusok működésével, és nem a politika, hanem az egészség oldaláról közelít meg egy világjárványt.

Az egészségügyiseknek a túlnyomó része beadatta, nem véletlenül. (Nálunk konkrétan egyetlen emberről, egy citológus nőről tudok aki elutasította.)

A többi meg ha annyira nem akarja hogy inkább felmond, legalább hullik a férgese és csak azok maradnak akik nem az életiskolájás gyári melósok szintjén vannak, és akikre valóban rá lehet bízni egy beteget, mert van némi egészségügyi ismeretük.

2021. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Szakmai szempontból érthető (pro és kontra egyaránt), valóban, inkább a vakcináknál a (csupán) sürgősségi engedélyeztetés ténye erősen kritizálható, de hát végül is valóban olyan a helyzet, hogy alapos gyógyszer kivizsgálásra még nem volt elegendő idő. Valójában itt nem lehet sem kellően okos, sem kellően előrelátó senki sem.
2021. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem elég gáz, hogy egézségügyi tanulóként inkább a konteókban hiszel, és nem a tankönyveidnek.
2021. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon egyetértek vele. Mi lenne ha elkapná egy orvos a covidot és átadná a betegeinek? Ha te ennek a súlyát nem látod, akkor nem vagy egészségügybe való.

Az oltástól nem megbetegszik, hanem oltási reakciója lesz. A covidtól komolyan megbetegedhet. Na melyik a jobb?

Ha meg esetleg a covidot elkapja és amiatt nem tud dolgozni, az is fú de jó lenne...ugye?

2021. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Vicc kategória, pláne a 3.oltás nekem. Ennek akkor lesz vége, amikor ők akarják és addig úgy is az lesz, amit ők akarnak. A poén az, hogy a 13.hullámnál is majd lesznek még olyanok, akik elhiszik, hogy ezek az intézkedések az emberek egészségének és jól létének érdekében vannak. Ha valaki lapozgatta a töri könyvet anno, levonja a következtetéseket és rájön, hogy a történelem során szinte soha nem volt fontos a nép élete és akarata. Felaldozható sakkfigurák és statisztikai adatok vagyunk a szemükben, mert ha tényleg az egészségünket féltenék, nem ilyen nevetséges egységtelen össze-vissza intézkedéseket hoztak volna, amik néha logikailag ütik egymást.

Arról ne is beszéljünk hányan vállalták be az oltást úgy, hogy bár féltek tőle, meg az esetleges mellékhatásoktól, de enélkül úgy érezték ellehetetlenítenék az életét.

2021. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Eü-s vagyok, oltást márciusban kaptam csak, mert novemberben voltam Covid-os. Hittem a kollégáimnak (patológusoknak, orvosoknak, sürgősségi triázs nővéreknek, mentőtiszteknek, aneszteziológus és intenzív terápiás szakembereknek). Pont nem érdekel a politika, kinek milyen ismerősének az egyik ismerősével mi történt. Covidban sem hisznek egy csomóan, az oltásban sem hisznek. Kérlek, hogy ilyen hozzáállással ne gyere az egészségügybe dolgozni, mert nincs szükségünk rád.
2021. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
7-es, pont ez a lényeg, hogy oltás nélkül ne menj közösségbe! Ha te úgy érzed, hogy az esti kocsmázás, az edzőterem vagy a strand nélkül lehetetlen élned, akkor oltasd be magad!
2021. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Úgy vagy te egészségügyi tanuló, mint én a Dalai láma.


Egyébként nagyon helyes! Aki egészségügyisként nem éri fel ésszel az oltás fontosságát, annak semmi keresnivalója az egészségügyben.

2021. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!