Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért csak oltott és oltatlano...

Miért csak oltott és oltatlanokban gondolkodik mindenki, miközben semmi szó sem esik azokról, akik átestek a víruson, és természetes immunitást szereztek a Covid ellen?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvastam a témáról, de mintha erről a harmadik csoportról mindenki elfeledkezne, és ezzel kapcsolatban még infóhoz is nehezebb jutni. Nekem Covid után hónapokkal ötször több antitestem van, mint az oltott apámnak (Sinopharm-ot kapott, de nála beindult jól a termelés). Elég fals az az elképzelés, hogy aki nem oltott (még) az bizonyára teljesen védtelen (holott lehet, hogy tele van antitesttel), míg ezt a nagy aggodalmat nem tapasztalni a kínaival oltott nyugdíjasok tömegeire, akik közben lehet, hogy teljesen védtelenek.


Én asztmásként estem át a covidon, enyhe-mérsékelt tünetekkel itthon, nem vagyok posztos se a tüdőröntgenem meg pontosan olyan jó, mint a Covid előtt. Jelenleg még nem szorulok rá az oltásra, a doktornő is figyelmeztetett, hogy beadathatom nyugodtan, de ha most adatom be akkor számoljak keményebb reakciókra a szervezetemtől.



2021. júl. 18. 12:46
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Te értetlenkedsz, mert világosan leírtam, hogy arra kerestem rá, hogy magas ellenanyag szintre oltás. Erre nem jött semmilyen találat, max. oltás utáni ellenanyag szintet ajánlottak nézetni (de ugye ez nem az én esetem) vagy a csomó Sinopharm-os cikk, hogy negyedüknek nincs semmilyen védelme két oltás után (szintén nem az én esetem). Én célzottan erre a szitura kerestem rá, te meg arra, hogy poszt Covid oltás. Persze, hogy neked teljesen mást ad be, ha mást keresel (eleve a poszt Covid külön fogalom már).
2021. júl. 23. 11:08
 32/40 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező! Teljesen megértelek. Felháborító a hozzánkállása a "tudománynak". Én kérdeztem már itt, hogy magas ellenanyagos tudott-e kártyát csináltatni 4 hónap után, másodjára.

De arra is csak az okoskodás ment...

Mondjuk a sok hiperokos "tudós virológus", meg SE rektor, meg a jó ég tudja kik akiket tolnak orrba szájba a mediákba, erről egy szót sem ejtenek.

Gyakorlatilag nem is létezünk. Még lerombolnánk a jól felépített hazug világukat. :)

2021. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Biztos sokan unják már, hogy nem engedem a témát, de elvárom, hogy normálisan tájékoztatva legyek. Ahogy ételből sem eszem meg a romlottat, így most sem érem be a két sémára lebutított propagandával. Másfél éve tart ez az őrület, nehogy már pont a betegségen átesettekről feledkezzenek már meg!
2021. júl. 23. 11:30
 34/40 anonim ***** válasza:

"elvárom, hogy normálisan tájékoztatva legyek"

Ők mint válaszoltak a kérdésedre?

[link]

2021. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, még a 1818-as számot se tudtam elérni, pedig még hajnalban is hívtam. :D Istennek hála, hogy az orvosom legalább alapos és lelkiismeretes, ezért vele meg lehetett beszélni ezeket a dolgokat, még ha sokat ő se tudott mondani érdemben.
2021. júl. 23. 14:39
 36/40 anonim ***** válasza:

Nem azt kell hívni, hanem ezeket:

Információs vonalak:

+36 80 277 455 +36 80 277 456 Külföldről: +36 1 550 1825

És e-mailt is írhatsz, írtál már? Ide:

koronavirus@1818.hu

Én e-mailben kérdeztem tőlük korábban, és válaszoltak is, méghozzá sokkal hamarabb, mint gondoltam.

Ha valóban tájékoztatást szeretnél kapni, akkor ezeken az elérhetőségeken próbálkozol.

2021. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nincs külön protokoll erre a szitura. Beszéljek a körzetivel, ez volt a lényeg.
2021. júl. 26. 03:09
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi a gond? Beszéltél vele, egyelőre nem javasolja. Majd később újra beszélsz vele. Az a baj, hogy nincs még protokoll? Hát majd lesz, rajta vannak az ügyön.
2021. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjuk... Ha ennyi részletes hsz. után sem érted meg, hogy ez az egész miért problémás, akkor veszett ügy, hogy bárki is el tudja neked magyarázni. Esetleg direkt táncolsz az ember idegein. Szóval feladom esetedben.
2021. júl. 26. 10:15
 40/40 anonim ***** válasza:

Értetlen birka. Mi a szuperhősök, akik egy kis láz tünettel, gigantikus mennyiségű ellenanyagot termeltünk, méltó figyelmet és Grenn Passt szeretnénk.

Most.

Mindenről megy a sokszor hazug duma, csak velünk a leglényegesebb tényezőkkel nem törődnek.

Csak a hülye oltás mindenhol.

2021. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!