Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak akik felvállalják,...

Vannak akik felvállalják, beismerik hogy megbánták hogy beoltatták magukat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az oltottak között két "csoport van". Az egyik akik megbánták az oltást, de leoltásellenesezik azokat akik nem oltatnak, és be nem vallanák hogy valójában megbánták az oltást. A másik csoport akik felvállalják hogy megbánták, és azt is hogy félnek az oltás hosszútávú hatásaitól. Igaz van egy harmadik csoport is, akik nem bánták meg, és senkit sem agitálnak az oltásra. Miért olyan nehéz sokaknak beismerniük, hogy megbánták az oltást? És miert csesztetik azokat akik nem akarnak oltatni?
2021. júl. 22. 09:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Miből gondolod, hogy megbánták?
2021. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Abból hogy feltűnően agresszívek ha valakiről megtudják hogy nem fog oltatni. Nem értem miért zavarja ez őket? Ugyanúgy fertőznek oltottan is mint az oltatlanok.
2021. júl. 22. 09:53
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Én onnan gondolom, hogy benne vagyok az oltás károsultak csoportban. Hát ott jó sokan megbánták.
2021. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Milyen formában károsultál az oltástól?
2021. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Rosszul fogalmaztam lehet, facebookon vagyok bent a csoportban. Én nem oltattam magam hál isten így én semmilyen formában, de a csoport meg is győzőtt, hogy ne is tegyem.
2021. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
4es amiket én hallottam, olvastam: arcbénulás, nőknél durva hormonzavarok, menstruációs zavarok, állandó szédülés, zsibbadás, valamilyen "alagút szindróma", hatalmas egyeseknél egész testet érintő viszkető kiütések, magas vérnyomás.
2021. júl. 22. 10:32
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Igen és ezeknek a 95 százaléka bőven oltás nélkül is kijött volna, csak az átlag agyhalottnak egyszerűbb mindent az oltásra fogni, mint bevallani, kövér vagyok, egészségtelenül élek és ezeknek van hatása.
2021. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

7

Most ez csak valami vicc ugye? Ha sok embernek ugyanaz a mellékhatás jön ki közvetlen oltás után, akkor csak gyanús, nem?

2021. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Csak nagy számok törvénye. 5.5 millió beoltott van. Az általad említett csoportban van 1100 tag ez a teljes oltottaknak 0,02 százaléka. Nagyon kicsi mennyiség még akkor is ha mindnek ugyanaz a panasza lenne. Szóval itt rohadtul nem beszélhetünk sok emberről.
2021. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az általam említett csoportban több mint 27ezer tag van és ez csak a magyar, a külföldi csoportok ennél sokkal nagyobbak. De ahogy érzed, én nem így gondolom, te gondold így.
2021. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!