Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak akik felvállalják,...

Vannak akik felvállalják, beismerik hogy megbánták hogy beoltatták magukat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az oltottak között két "csoport van". Az egyik akik megbánták az oltást, de leoltásellenesezik azokat akik nem oltatnak, és be nem vallanák hogy valójában megbánták az oltást. A másik csoport akik felvállalják hogy megbánták, és azt is hogy félnek az oltás hosszútávú hatásaitól. Igaz van egy harmadik csoport is, akik nem bánták meg, és senkit sem agitálnak az oltásra. Miért olyan nehéz sokaknak beismerniük, hogy megbánták az oltást? És miert csesztetik azokat akik nem akarnak oltatni?
2021. júl. 22. 09:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mirol beszelunk akkor?2


Izraelben és Angliában viszont nem ez a helyzet, ott több a súlyos beteg oltott, mint az oltatlan. Igaz, hogy főleg idősek, de ez akkor is arra utal, hogy messze nem ér annyit a vakcina, mint ahogy állították.

2021. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#6: „...egész testet érintő viszkető kiütések”


Ilyen nekem is volt 1-2 nappal a második adag Pfizer után, csalánkiütés-szerűség kb 20-30 órán át változó intenzitással, de aztán nyom nélkül elmúlt és senki másnak nem volt ilyenje akiket ismerek. Azóta a gyereket (16) is beoltattam, szóval nem vágom hogy mit és miért kellene megbánnom.

2021. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

"Izraelben és Angliában viszont nem ez a helyzet, ott több a súlyos beteg oltott, mint az oltatlan. Igaz, hogy főleg idősek, de ez akkor is arra utal, hogy messze nem ér annyit a vakcina, mint ahogy állították."


Te sem lehettel valami acelos matekbol, de segitek:


UK-ban az 50+ korosztaly 85-90%-a 2 dozissal be van oltva.


Szamszeruleg valoban igaz, hogy az oltott csoportbol tobb a beteg, meg a halalozas is nagyobb valamivel (kb. ugyanannyi), de az elobbi az adott populacio 90%-a, az utobbi meg az oltatlan 10%.


Tehat ugyanannyi beteg/halott van az Az oltott 90%-ban, mint az oltatlan 10-ben. Emeszgesd egy kicsit.

2021. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Remélem, igazad van. Pár hónap, és kiderül.
2021. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

En rendszeresen sportolok, viszonylag egeszsegesen etkezek, durva mennyisegu vitamint es egyeb egeszsegmegorzo keszitmenyt szedek. Nem is volt semmi bajom a jarvany alatt. Megis beoltottam magam. Engedtem a burkolt zsarolasnak, mert mar nagyon kellett a regi eletem, hogy szocializalodjak, elmenjek egy normalis edzoterembe, etterembe, kocsmaba, buliba. Ha most kitalaljak, hogy ez nem eleg es kell 3. vagy 4. oltas, az tuti hogy en nem szuratom magamba ujra. (Akkor megbannam, hogy beoltattam magam)

Egyebkent a szokasos "mindenem faj" mellekhatason kivul nekem azota elkezdett hullani a hajam. Elotte semmi ilyen nem volt.

2021. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!