Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Inkább oltáspártinak, vagy...

Inkább oltáspártinak, vagy oltásellenesnek tartod magad?

Figyelt kérdés
Szavazzatok, válaszban pedig indokoljatok!

2021. júl. 23. 14:53
A kérdező szavazást indított:
Mindenféle vakcinát támogatok, mindegy ki fejlesztette és mennyi idő alatt
Oltáspárti vagyok, de azért mindent nem adatok be magamnak
Alapvetően oltáspárti vagyok, de az összes covid vakcinát elutasítom
Alapvetően oltáspárti vagyok, de az mRNS vakcinákat elutasítom, mert soha nem használták még
Alapvetően oltáspárti vagyok, de a vekctorvakcinákat elutasítom
Alapvetően oltáspárti vagyok, de a keleti vakcinákat elutasítom, mert balliberális vagyok
Oltásellenes vagyok, a kötelezőkön kívül soha semmit nem adatok be
Teljesen oltásellenes vagyok, még a kötelezőket sem adattam be
58 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az alaposan tesztelt oltásokkal semmi problémám, de csak olyan ellen oltatom magam és a gyerekem, ami ellen szükségesnek ítélem. A gyerek is csak a kötelező oltásokat kapta meg eddig. A covid vakcinák véleményem szerint csak arra jók, hogy elodázzák a bajt, de valódi megoldást nem jelentenek.
2021. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Így van 1-es válaszoló.Szerintem is ez a helyzet de mindenki döntse el maga mit akar
2021. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Eddig magyarországon 441 ember halt meg az oltástól hivatalosan. És hány valójában? És mennyi lett egy életre nymorék? Érdemes beleolvasni a facebookon az azon csoportok írásaiba, akik megbetegedtek az oltás mellékhatásaitól.

[link]

2021. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Én szoktam olvasgatni de nem faceen szóval képben vagyok.

Szöryű hogy miért nem hagyják már abba ezt a sz@rt?Ha nem menne senki sem oltatni akkor abbahagynák de míg szaladnak sorban oltatni addig ez fog menni és a jóég tudja még meddig.Ezek a tények és biztos több az oltásáldozat mint amit a statisztika állít nyakamat rámerném tenni.

2021. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

#4! Nyugodtan ráteheted a nyakad. Nekem pl.az oltott ismerőseim kb.felének (még) nem lett baja oltás után, a másik felének meg igen. Abból a feléből egy orvoshoz se fordult, miközben olyan rosszul volt, hogy már elbúcsúzott a családtól, mert ő meg fog halni, a többinél meg ránézésre megállapította az orvos, hogy "ez nem az oltástól van." Mondjuk azt nem tudom, hogy pl. minden vérrögre külön rá van-e írva, hogy mitől alakult ki🤔 Szóval ők SINCSENEK benne a statisztikában, meg meg úgy párszázezren, mert ezek csak az én ismerőseim.

Amúgy én kb.úgy vagyok, mint az egyes.A létező kötelezőkkel semmi bajom. Ajánlottak az nem szoktam beadatni, de csak mert nem érzem szükségét, ha úgy érezném, hogy valamelyikében érintett lehetek és már régi kipróbált oltás, akkor beadatnám. (Pl. HPV elleni, amikor még érdemes lett volna nekem, vagyis a szexuális élet megkezdése előtt, akkor nem volt annyira, de attól még nem lenne bajom vele, csak már nem látom értelmét.)Covid ellenit NEM fogom beadatni, össze se hasonlítható egyetlen más oltással se.

2021. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Így van!HPV-t én megkaptam még a szexuális életem kezdete előtt és teljesen rendben van.Ez az új őrület nekem sem jön be
2021. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy egyik sem vagyok..nem vagyok vele sem ellene..covid oltást nem kértem..a gyerekori kötelezőket megkaptam..
2021. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3: azért az a 441 teljesen kamu. Hetente kb. 3000 ember hal meg alapból. Sehogy sem adja ki, hacsak az oltás nem ad örökélet képességet :)

Főleg hogy az időseket oltották előbb, akik amúgy jobban halnak, egy év alatt beoltott 5.5M emberből már csak véletlen egybeesés alapján is jóval nagyobb számnak kéne kiesni.

2021. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Na pont az ilyenek miatt nem lesz vége ennek a rohadt járványnak soha!Egyik kollégám is tök lazán vette ezt az egészet:nem hordott maszkot,nem oltatta be magát,2hét alatt el is vitte a covid,pedig makk egészséges v.Idén lett volna50éves:buli helyett temethette a családja.Szóljatok,ha az oltás helyett tudtok hatékonyabb gyógymódot a covid ellen,de én inkább hiszek a virológusoknak,mint a sok okoskodónak.Én meg kaptam mind2 oltást,nagyjából ugyanúgy élhetek,mint a covid előtt,sőt,jobban érzem magam,mint az oltás előtt,pedig sose voltam beteges.Le lehet pontozni,úgyse szoktam megnézni!:P
2021. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3: nem az oltástól, hanem az oltás után bármiben, te agyontájékozott...
2021. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!