Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy állhatunk valójában a...

Hogy állhatunk valójában a nyájimmunitással?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az oltások beadása most nagy biznisz, érzékelni lehet, hogy a minél több oltás elsütése mögött nem a lakosság érdekei állnak tehát a kormány természetesen pánikol az oltottság miatt. De ha reálisan becsületesen nézzük szerintetek nincs még meg a nyájimmunitás???

Szerintem elképzelhetetlen, hogy ne legyen meg. Van lassan 6.000.000 oltott. Ehhez van egy két éve tomboló járvány ezért egyszerűen nem igaz, hogy a maradék 3.000.000 embernek a nagy része de legalább a felének a szervezete még nem találkozott a vírussal vagy akkor hol a járvány.

Teljesen irreális, hogy nincs nyájimmunitás. Nekem az a gyanúm, hogy ha nincs akkor ez ugyanaz, mint a szezonális influenza csak nem akarjuk tudomásul venni hanem egyik hullámot provokáljuk a másik után a tünetmentesek PCR tesztekkel való nyüstölésével, a pánikkeltéssel, az egészségügyi ellátások megtagadásával.


2021. júl. 24. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van jarvany akkor mar reg van nyájimmunitás ez egyertelmuen mar egy nagy politikai hiszti.
2021. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Onnantól, hogy oltott személy is terjesztheti a vírust sehogy.

Az sincs még egyértelműsítve, hogy aki átesett a fertőzésen az mennyire védett.

A felvetés is értelmetlen.

2021. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!