Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ivermectin nevű emberi fogyasz...

Ivermectin nevű emberi fogyasztásra való gyógyszert hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nagyon hatékony covid-19 vírus ellen pld indiában tömegesen nagy mennyiségben alkalmazzák, és úgy tudom Szlovákiában is lehet kapni, de itt nálunk sehol sem? Hogyan lehetne beszerezni?
2021. júl. 25. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom, hiteles forrással is alá tudod támasztani a rendkívüli hatékonyságát.
2021. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Ne itt trollkodjál! Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, akkor bölcsebb maradtál volna, ha csöndben maradsz! :)
2021. júl. 25. 14:03
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

Nem trollkodok.

Kérdeztél, válaszoltam. Én ilyenről nem olvastam/hallottam.

2021. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csak idézni tudom, forrás megjelölés nélkül



"VILÁGRASZÓLÓ BOTRÁNY VÁRHATÓ.

És INDIA (Indiai Ügyvédi Kamara) hivatalosan megvádolja a WHO-t, mert az szándékosan lejáratta, elhallgatta és hiteltelenítette az egy éve a világon közismerten közell 100 % hatékonyságú Covid 19 elleni gyógyszert, az IVERMECTINT. India a közelmúltban a WHO kifejezett "nem ajánlása" ellenére szinte az ország teljes területén egységesen elrendelte az Ivermectinnel történő gyógyítást, amelynek köszönhetően drasztikusan zuhantak le a fertőzések és elhalálozások számai.

India most ebből (remélhetőleg) világraszóló botrányt csinál. 1 éve nyitva lehetne az egész világ és nem kellene állatkísérleti alanyokként emberek 10 vagy 100 millióit bevakcinázni beláthatatlan következményekkel járható vegyi anyagokkal. Az Ivermectin napok alatt megöli a Covidot, de mivel filléres árú gyógyszer, kemény konkurenciája a kísérleti vakcináknak. Indiai ügyvédek beadványa a WHO felé - itt olvasható.

[link]

2021. júl. 25. 14:11
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

404

Az oldal nem található

Úgy tűnik, hogy a keresett oldal nem létezik. Kérjük, menjen vissza vagy keresse fel honlapunkat, és válasszon új irányt.

2021. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

Nincs hiteles bizonyitek, hogy az ivermectin hatekony lenne a Covid-19 kezeleseben. India sem alkalmazza mar (lsd alabb). A covid megelozesere pedig vegkepp nem alkalmazzak.


[link]

2021. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kérlek, hogy ne itt trollkodjatok! Nem az volt a kérdés, hogy hatékony, vagy bizonyított-e az ivermectin, hanem hogy hol lehet beszerezni!!!
2021. júl. 25. 14:51
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Egyik válasz sem trollkodás.
2021. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 krwkco ***** válasza:
36%

#7

"hol lehet beszerezni!!!"

Ha mindenáron ezt akarod:

SOOLANTRA 10 mg/g krém. Kenyérre kenve is fogyasztható.

[link]

2021. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azért szomorú, hogy a gyógyszergyártók átall kapott némi jutalékért cserébe milyen sokan adják el a lelküket, és még orvosoknak merik nevezni magukat... csakhogy lejárathassanak egy kipróbált, de ugyanakkor olcsó és hatékony orvosságot a covid-19 ellen! :(

Szégyelljétek magatokat!



"Az ivermectin legjobban a betegség kezdeti stádiumában hat, de kedvező hatását a későbbi stádiumban is tapasztalhatjuk. A mesterségesen lélegeztetett betegekkel nincs tapasztalatom, csak azokkal, akik a rendelőintézetben kerestek fel. Azok közül, akiket a rendelőmben kezeltem, senki nem került lélegeztetőre, s ez minden szempontból rendkívül biztató. Közepesen erős tünetek esetén naponta 0,2mg/kg, súlyos állapot esetén naponta 0,3mg/kg ajánlott."


[link]

2021. júl. 25. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!