Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan legyek beteg?

Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés
Anyámmal élek és a 3 gyerekemmel. Anyám meghívta a volt férjem és a barátnőjét 2 hétre ide “nyaralni”. Ha beteg leszek és fertőzök talán nem jönnek. Kérlek segítsetek
2021. júl. 27. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne ülni Anyukáddal beszélgetni. Keress egy barátot, barátnőt ahol nyaralhattok ez alatt a 2 hét alatt...
2021. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért lakunk itt, mert nincs senkim. Az exem elmart tőlem mindenkit. Én is végiggondoltam mindent de már csak ez az egy lehetőségem van
2021. júl. 27. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű anyád van,hogy odahívja őket..

Hazudd azt,hogy munkahelyen pozitív lett a korona teszted. Karantén most tudtommal nincs,be sem bukhatod.

2021. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nagyon beteg, nagyon nem fair.Nem tudom, ők hol laknak, de működhetne csere alapon, ők jönnek, ti mentek addig oda, ahol ők laknak, "nyaralni". Persze, gondolom, a gyerekek örülnek, hogy az apjukkal (is) lehetnek.Akkor menjél csak te, a gyerekek hadd legyenek az apjukkal. Vagy nem tudom.De az ötleted nem kivitelezhető, mert aki ilyen meghívást nem utasít vissza,annak a betegség is mindegy, hidd el.
2021. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2 aki téged szeret barátként azt hogyan lehet tőled elmarni? Nem maradt senki? Nem a döntésedet kritizálom hanem a kiutat keresem :) Magánéletben is azért fizetnek hogy megoldásokat szállítsak. :)


Covid os hazudozás visszafelé is elsülhet... Vagy meg kéne próbálni anyukáddal beszélni hogy mondja vissza.


Elég kellemetlen szituációnak hangzik ez... 3 gyerek se semmi. Egyedül...

Vagy arra gondolt hogy majd kibékültök? Egy új barátnő előtt? Gyerekeken kívül akik nem tudom mennyi idősek, és melyikük hogyan kezelné a szituációt. Még ők is éreznék a feszültséget...

2021. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gyerekek 1,5 , 3 és 5 évesek. Fél éve élünk külön. Azért a nőért hagyott el de anyám szerint “van még esély”
2021. júl. 27. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyádnak kéne egy jó kis betegség, megérdemli.
2021. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de anyád beteg. Teljesen bolond. Ha az exnek van már új, miért mondja, hogy van még esély, mikor a vak is látja, hogy ez nem úgy van.
2021. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 Lehet hogy van esély, de barátnővel érkező ex biztos nem jó ómen. Erőltetni nem biztos hogy kell. Ha van is esély az biztosan nem így kéne megoldani. Ráadásul ez a ti dolgotok... kívülről bele szólni hogy mi legyen mindig nagyon rizikós... Mások véleménye oké.

Nem ismerem az egész előzményét de anyukád nélküled döntött. Abban nem vagyok biztos hogy te is belemennél újra az egészbe...


Kicsik a gyerekek biztos örülnének a közös nyaralásnak, de a feszkóval nem tudnának mit kezdeni. Majd jönnek hogy Apa fogd meg anya kezét... Mint amikor csak simán összevesztetek a sótartón és már 1 órája csönd van, akkor jön az egyik gyerek és felnőttet játszik. Ez más szitu...

Ha 3 gyerekkel is elhagyott annak is van oka...


Mindenképpen a ti dolgotok...

2021. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen helyzetben az ex uj noje kepes lenne beallitani? Mert onnan nezve is hatborzongato.
2021. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!