Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 11 órája ettem lehet tőle bajom?

11 órája ettem lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 11 órája ettem húst, ami nem volt rossz, de állandóan bemesélem magamnak, hogy myers volt stb. Az étterem ahova menni szoktunk néha alapból rágós húst készít, ezért ma ez is az volt. Ha már kb 11 óra eltelt és nem nagyon érzek semmit, akkor lehet még bajom tőle?
2021. júl. 29. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz
2021. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
91%
Ilyen marhaságokon ne stresszelj, mert többet ártasz vele magadnak, mintha nyers húst ettél volna.
2021. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy rengeteg étel van ami nyers húst tartalmaz?
2021. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te nem csak hipochonder vagy, hanem bolond is. Azt írtad, hogy "az étterem ahova menni szoktunk néha alapból rágós húst készít". Ha rendszeresen szarul készítik ott a kaját, akkor miért jársz oda?
2021. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
%4-es apám miatt, övé az étterem, én meg nem akarom mondani neki, hogy nem jó a kaja...
2021. júl. 31. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!