Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A negyedik hulláma a kovidnak...

A negyedik hulláma a kovidnak mennyire lesz Sulyos vajon legalább kevesebb lesz a halálozás és mikor durvul be vajon lesz 5-otodik hullám is én idegileg már nem birnek ki többet ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 12:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%

Tudok egy jó megoldást, hogy ne stresszelj rajta.


Fogd meg a tv-t és bzd ki az ablakon!!!

Nekem nincs TV-m és híreket sem nézek/hallgatok, még rádiót sem.

telón, gépen mindenhol letiltottam az ilyen "híreket" így nem jelennek meg.

Nem is tudok róla semmit, nem is érdekel és érdekes módon nem haltam bele :D

2021. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszi hát most kaptam egy kis lelki erőt és bekaphatja Orbán nyunyoka meg a Győrfi pali is remélem ezért egyszer felelni fognak tönkre tették idegileg a népet és miért pénzért hatalomért Bill Gates utasítására remélem az a sok kretén aki beiktatták magát meddő lesz és legalább nem lesz annyi vadbarom a jovoben
2021. aug. 1. 15:12
 23/33 A kérdező kommentje:
Bocs nem beiktatták hanem beoltották elba*tam
2021. aug. 1. 15:13
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

22


13-mas vagyok, azert azt ne kivanjunk hogy haljanak meg az oltottak. Azert mert ok azt kivanjak hogy az oltatlanok haljanak bele a virusba, mert rajuk fognak minden banatot, azert ne legyunk ilyenek.


En azt mondom mindenki a sajat felelossegere oltassa be magat. Egy oltas ne legyen kotelezo es tobbe ne legyen ez az egymas ellen uszitgatas, naciskodas, hogy az oltatlanok az uj zsidok, miattuk nem keresnek annyit, miattuk nem jo az eletuk.

2021. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Persze de már az egésszsegugyben kötelező és hogy mondta Novák Katalin aztán majd meglátjuk
2021. aug. 1. 15:22
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokára egyes munkahelyeken is kötelező lesz a dolgozóknak, és már most is vannak olyan helyek ahol nem vesznek fel oltatlant vagy épp kirúgás jár ha nem oltatnak.
2021. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
82%
Pedig tudtommal kísérleti vakcinát nem tehetnek kötelezővé...
2021. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ez van már ki nem szarja le a nagy emberi jogokat kitöltik vele a segguket egyszer hallottam a rádióban hogy csak kovidosakat engednek kórházba meg a második hullámban és volt képe a bemondonak ezt legyűrni a torkunkon udvarias hangnemben hogy az a jó büdös k*rva anyját de jól esett kimondani ami a szívemet nyomta
2021. aug. 1. 15:39
 29/33 anonim ***** válasza:
12%
#19 Ez mind szep es jo. En csak arra reagaltam, hogy szetinted magasabb az influenza mortalitasa a fiatalok koreben, mint a covidet. Ezt a belinkelt statisztikak nem bizonyitjak, inkabb az ellenkezojet. Nincs is ezzel semmi gond, nem tul magas a egyiknek se a mortalitasa, csak nem ertem miert kell arcoskodni, hogy az itt kommentelok nem adnak sose forrast, ha te olyat adsz, ami pont az ellenkezojet bizonyitja, mint amit irsz...
2021. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

29


Tobbet mar nem valaszolok neked, mert te csak kotozkodni jossz, de azt is szarul.


Az olasz statisztika peldaul 127 000 emberre erti a 0 - 0.2% kozotti halalozasi ratat.


Az influenza meg nagyon jol lattad, 100 000 emberre volt ertve, 1.8%-os halalozasi rataval.


Az 1.8% szerintem meg mindig nagyobb mint 0.2%.


De latom te maskepp gondolod. Ha jol tudom altalanos also tagozatban tanitjak a szamokat meg a nagysagrendeket.


Most mar legyszi nyugodj le, igyal valami teat vagy nemtom.

2021. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!