Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg vissza fog térni a maszk?

Tényleg vissza fog térni a maszk?

Figyelt kérdés

[link]

Itt írja.


2021. aug. 2. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Szinte biztosra veszem...

Szept 13-15. sztem ez lesz a kulcsdátum

2021. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nagy esélyt látok rá. És a maszk a legkisebb probléma. De ha megint mindent bezárnak...
2021. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
A maszkviselési kötelezettség és a korlátozások garantáltan újra lesznek, a kérdés, hogy pl. online iskola lesz-e, és ha igen, mikortól.
2021. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nagy pénzekben fogadnék rá.
2021. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is bátran fogadnék rá.
2021. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Én szeptember 1-jére gondolom, hogy újra támadásba lendül a vírus, mint ahogy tavaly is, és minden kezdődik elölről. Évi 2 hullám lesz még jó pár évig.
2021. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Vissza garantáltan sajnos
2021. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen, de szerintem a vírus megvárja az utószezont, tehát én október végére, november elejére tippelek.
2021. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én magam azt mondom, hogy a COVID olyan, mint a diák, nyáron, szünetel, ahogy becsengetnek, hirtelen előbukkan.


az első, lagymatag intézkedések sztem az iskolakezdésre datálhatók, de mint írtam, a nagy változást szept 13-15 közé várom. onnan sztem újra tömegközlekedés maszk, étterem védettségivel stb. kb olyan állapotokat hoznak vissza, mint kb ápr-ban.

2021. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Aki szerint a covid "nyaral" meg vár az "utószezonig" : 🤡🤡🤡🤡🤡


Érdekes módon Portugáliában, Egyesült Királyságban, USA-ban, Izraelben, Spanyolországban, Franciaországban már lassan túl vannak a 4. hullámon.


Szóval nem, nem nyaral a vírus. Mindenkinek ajánlom tanulmányozásra az ún. exponenciális függvényt. Tavaly sem szeptemberben robbant be, augusztus elejétől már növekedtek az esetszámok, csak ugye a 30-40 fertőzöttnél nehéz észrevenni a heti +10-20%-os növekedést, mert nem kiugró, viszont trendszerű.


Amit látni lehet a máshol zajló 4. hullámról:


-Sok fertőzött

-Kevés kórházban ápolt & halott ember.

-Sok helyen nincs vagy minimális a szigorítás vagy éppen minden korlátozást feloldottak


Ami ezekből és a kormányzati kommunikációból következik:


-Visszavezetésre kerül a védettségi igazolvány (szerintem még plusz jogokat is adhatnak hozzá)

-Általános lezárás / korlátozás nem lesz, maximum ha nincs védettségid, a parkon kívül kb. sehova nem mehetsz majd

-Távoktatás nem lesz általánosan, de 1-1 gócpont miatt lezárhatnak 1-1 iskolát/osztályt

-A maszk jó kérdés. Szerintem nem vezetik vissza a kötelező viselést, inkább a létszámkorlátot hozzák vissza a boltokban.

2021. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!