Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kicsit levert vagyok ma mióta...

Kicsit levert vagyok ma mióta hajnalban felkeltem, és náthás, lehet korona miatt, vagy csak megfáztam a légkonditól, amivel éjjel kicsit túlzottan lehűttettem a szobámat alvás közben?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A légkondi és a ventilátor hajlamos felkavarni a port, amit aztán belélegez az ember, még szem kötőhártya gyulladás is létrejöhet.
2021. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És a megfázásos tünetekre? Vagy azért nincs már teszt mert ott az oltás, aki meg nem oltatja magát le van ka.kizva? Vagy nem értem. Nincs semmi tájékoztatás az egészről. Vannak megbetegedések de azt mondják nincsen vírus veszély. Az hogy? Tehát akkor már fél gyógyultan is lehet mászkálni és tök mindegy hogy covid vagy sem? mert hát ott az oltás?
2021. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!