Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A második covid oltásra hol...

A második covid oltásra hol tudok időpontot foglalni? Az első oltás után amit adtak időpontot arra nem tudtam el menni!

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel azt az oltóközpontot és kérj új időpontot. Második oltásra nem tudsz online foglalni.
2021. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A második védőoltásod is ugyanabba a oltóközponzba-kórházba érkezett meg, ahol az elsőt kaptad. Őket kell felhívnod, ők fognak új időpontot adni.
2021. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az már nem oltóközpont. És ott már nem fogom tudni meg kapni a másodikat.
2021. aug. 4. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor a háziorvosodnál érdeklődj. Ő biztos meg fogja tudni mondani mi ilyenkor a teendő. Ha ez sem játszik akkor a helyi kórházat hívd, vagy a koronavirus.gov.hu internetes oldalon próbáld meg valamelyik elérhetőséget:

Információs vonalak:

+36 80 277 455

+36 80 277 456

Külföldről: +36 1 550 1825

koronavirus@1818.hu

2021. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csak menj oda, lehetoleg reggel. Nekem ugyanez volt, baratnoimmel is. Engem is meg oket is siman beoltottak idopont nelkul.

(Budapesten a del pesti centrum korhazban biztos van pfizer masodik adagnak)

2021. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!