Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Együtt voltam tegnap egy...

Együtt voltam tegnap egy fiúval, csókolóztunk és ki is elégítettem őt orálisan. Ma reggel nagyon elkezdett fájni a mandulám, fehér foltok vannak rajta, be is gyulladt. Köze lehet hozzá?

Figyelt kérdés
Eddig soha sem fordult velem elő ilyesmi egyik fiúval sem, most tapasztalok először ilyet, ráadásul friss a kapcsolat is. Valószínű, hogy tőle kaphattam el valamit?

2021. aug. 4. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon jól csinaltad ez azt jelenti😃
2021. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem kizárt. Orális szexszel is lehet fertőzéseket összeszedni.
2021. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Sokkal inkább mandula gyulladás ami a sok hideg vagy a sok hideg szénszavastól lehet. A sok fagyi, vagy hideg sör, pezsgő társai mind...
2021. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy van köze hozzá. Egyrészt a kémhatása sem ugyanaz, mint a torok nyálkahártyájának, így irritációt okozhat, és ezen könnyebben elszaporodnak azok a kórokozók, amik egyébként is ott vannak a számban, csak alapesetben nem okoznak problémát.

Másrészt az ondó a húgycsövön keresztül távozik. Ha ott van baktérium, az is a szádba megy.

2021. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne aggódj! Holnapra elmúlik! Egyébként nekem gyógyító hatású ondom van!
2021. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tüszős mandulagyulladás és cseppfertőzéssel kaptad el tőle. Bár gondolom már túl vagy rajt.
2021. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor csak egy rögtönzött menet volt?

Remélem ő is kielégített orálisan.

Aggodalomra semmi okod ha szereted a tüszös mandulagyulladást.

2021. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vírus vagy baktérium okozza,okozhatta ..ez benne van a pakliban . nem feltétlen a fiú ápoltsága,ápolatlansága miatt kaptad el ,lehet az immunrendszered is gyenge. remélem azért elmentél dokihoz vele és minden egyéb szövődmény nélkül megúsztad a dolgot. amúgy ugyanolyan bajom van most mint neked csak én nem szoptam le senkit xd
2023. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de amúgy plussz sztori , hogy pár éve buliban smároltam és persze csináltam is egy csajszival és másnap az ajkaim vagyis a szám dagadt be . de szerencsére magátol el is múl rövid időn belül xd olyan voltam mint akit telibe vágtak ököllel xd ilyen is előfordulhat csak gondoltam szólok fiúk,lányok :D
2023. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!