Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány nap kell, hogy értesítsen...

Hány nap kell, hogy értesítsenek az oltásról?

Figyelt kérdés

Szombaton (júl. 31.) regisztráltam, furcsálltam, hogy nem jön se SMS, se email, hogy megkapták. Később lekérdeztem, "IGEN", úgyhogy elvileg a rendszerben vagyok. Viszont eltelt már 5 nap és még nem kaptam se egy hívást, se semmit.

A probléma, hogy jövőhét szombaton megyek gólyatáborba, és oda szükségem van oltásra. Meg fogom addig kapni?

Ha valaki kérdezné, eddig miért nem oltottam be magam: Félek a tűtől. De nagyon :D De szeretném megismerni leendő szaktársaim is, így bevállaltam nagy nehezen.


Próbáltam az online időpont foglalást is, de azt írja, hogy nem vagyok jogosult oltásra. Úgyhogy kezdem elveszíteni a bizalmam...


Valami ötlet, javaslat, mit tegyek?



2021. aug. 5. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog értesíteni senki, neked kell időpontot foglalnod. Ha valamiért nem engedi a rendszer, én első körben a háziorvost kérdezném meg.
2021. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Azt elfelejtettem írni, hogy felhívtam a pécsi oltópontot, ők azt mondták, ha péntekig nem kapok semmit (azaz holnapig), akkor hívjam fel őket újra. Lehet bemegyek személyesen.

De lehet a háziorvost is megkérdezem.

2021. aug. 5. 13:34
 3/4 krwkco ***** válasza:

A regisztráció után összesen 5-6 napba telik amíg megnyílik az időpont foglalási lehetőség. 2-3 nap, mire az EESZT IGEN-t válaszol a regisztrációra és további 2-3 nap amíg az időpontfoglalásos oldal megtudja, hogy foglalhatsz időpontot.

Próbálgassad az időpontfoglalásos linket, mert alapesetben nem fognak behívni vagy értesíteni.

[link]

2021. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 6. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!