Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vérvétel után magasabb az...

Vérvétel után magasabb az összes bilirubin meghat. És 0.6 CRP?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma voltam teljes vérkép vizsgálaton . Minden jó. Csak a fent említett Bilirubin szint 21 a max. Nekem 29 lett. Valamint a CRP. 0.5 a max. Nekem ,0.6 . Bár ez tudom mitől mert van egy gyulladt foggyokerem amit még nem vették ki. A Bilirubin lehet azért ugrott meg mert vasárnap fel 3 ig alkoholt fogyasztottam?. Nem kiugróan magas az érték azt mondtak akkor rossz ha a több szazszorosara nő. Ez igaz?

2021. aug. 9. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
De mégis ott a + jel mellette. :)
2021. aug. 9. 15:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

CRP-T izeld le ez rohadt keves. 1-5-ig normalis. Kb 40-ig virusfetozest szoktak mondani persze ha latszodik is a verkep egyeb reszein es amikor mar olyan 90 vagy tobb szaz na akkor nyomjak az antibiotikumot. Nekem szepszissel volt 90 valamennyi. Rokonnak vesegyulladassal 300 valamennyi. Tehat 0,6-os CRP makkegeszseges vagy legalabbis voltal.a vervetel pillanataban.


Bilirubint remelem kar kiguliztad. Igen ha elotte vedelted a piat akkor minden bizonnyal attol magasabb, de nem veszesen.

2021. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem gugliztam meg ki de nem is akarom mert tuti rákos leszek xdd

Csak annyit tudok róla hogy a májnak van köze hozzá .ezért sejtettem . Hülye voltam hogy eddig pialtam. Többi eredményen tökéletes . Minden érték :)

2021. aug. 9. 15:29
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen a válaszod .
2021. aug. 9. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Máj, vagy epe. A biztonság kedvéért csináltathatnál egy hasi uh-t, hogy nincs e epeköved. Nem szokott panaszt okozni, de ha elzárja az epe vezetéket és begyullad, az kemény.
2021. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Már beszéltem a doktor úrral. Megyek uh ra is. De azt mondta ez nem vészes emelkedés nem lenne műszaki vele foglalkozni de jobb a biztonság :)
2021. aug. 10. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a CRP lehet a fogadtól. A bilirubin miatt ezek szerint mész vizsgálatra.

Egyébként ilyen kevés eltérés tök jó! Nekem 5 (!!!) eltérés volt a vérképemben és megyek is egy sor további vizsgálatra, mások miatt meg fél év múlva kontroll. :'D

2021. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!