Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nézni fogják belőle ezt? Ha...

Nézni fogják belőle ezt? Ha igen ki is mutathatnák?

Figyelt kérdés

Magánlaborban (pl synlab, medicover stb) végzett, bővített pajzsmirigy vizsgálati csomag során a vérvételnél többek között ezeket szokták nézni

Anti TPO, CRP, fT3, fT4, TSH, TG, Anti TG, reverz T3 stb


Kérdések

1 Ezeknél a típusú, pajzsmirigy vizsgálatát végző vérvételeknél nem néznek olyat, hogy ki vett be előző egy két napon pl nyugtatót vagy altatót, ugye?


2 Mivel hogy ez nem egy általános vérvétel, és nem is drogteszt, hanem speciális pajzsmirigy teszt, ezért egy tipikus pajzsmirigyre szabott vizsgálati csomagban, nem fognak már alapból keresni sem és (ha tényleg nem keresnek ilyet) még kimutatni sem fognak semmilyen nyugtatót, vagy altatót a vérből, ugye?


2021. aug. 11. 07:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Kihagytam még, hogy "vérkép automatával (kvalitatív vérképpel)" is az egyik csomag része.


Előre is köszönöm a választ a kérdéseimre

2021. aug. 11. 07:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nézik,ez a vizsgálat nem erről szól...a pajzsmirigyedet nézik semmi köze a gyógyszerszedéshez.

Én rendszeresen szedek gyógyszert köztük nyugtatót is de még egy laboromon se volt rajta...pajzsmirigy vizsgálaton se.

2021. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Igazán nem értem a kérdésedet!

Miért lenne gond, ha észrevennék, hogy bevettél altatót vagy nyugtatót? Vagy függö vagy és ezt akarod titkolni?

2021. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 07:42


köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatodat


Mások szerint sem nézik ezt a dolgot egy normál, vagy akár egy tipikus pajzsmirigyes vizsgálatnál?

Másoknak is ugyanez a tapasztalatuk?

2021. aug. 11. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a vizsgálatok drágák,nem úgy működik hogy na akkor én most megnézem ezt vagy azt. Csak azt nézhetik ami a csomagban van.

Nekem pl a magánklinikán egyesével volt kiszámlázva a pl 3000 ft a TSH, 8000 ft az anti TG és így tovább.

Semmi mást nem néznek.

Ha ilyen irányú vizsgálat lenne azt orvos kérné és tudnál róla.

2021. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké


Akkor most kicsit megnyugodtam, remélve hogy a synlab valószínűleg nem fog ezeknek a kimutatásával foglalkozni

2021. aug. 11. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem nézik ne aggódj :)
2021. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!