Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a leghatékonyabb nátha esetén?

Mi a leghatékonyabb nátha esetén?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom,elment a hangom.
2008. dec. 10. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mielött az ágyba bújsz egy nagy citromot egy pohár forró vizbe csavarsz ki és megiszod. velem ezt a sogorom itatta aki gyerek orvos meg mikor tavaly beteg voltam. és használt , nem voltam még nagyon náthás csak már kezdödött.
2008. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Borzalmasan nagy adag Cvitamin.

Meleg tea. Pihenés, alvás :)

2008. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Méz,méz méz!

Plussz citromos tea.

Nyakig betakarozva!

Halls- cukorka

Fontos hogy a napiminimum 2 liter folyadékot megidd(méreg csere folyamat)

2 orànként 5 percre szellüztess(a friss,iszta ,levegö is fontos)

Zsebkendöt minden hasznàlatkor ujat hasznàlj(a bacik miatt)

És türelem!

2008. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjm tuti receptje (amivel 1 nap alatt túlvan rajta): 1-2 kupica erős szilvapálinka, 5-6 bögre mézes-citromos tea, C-vitamindömping, 1 db kalmopirin, 3 paplan alatt fekvés egész nap és nonstop izzadás)
2008. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak: a C-vitamin 38 fokon felbomlik -> nincs hatása. Ezrét nem szabad ennél melegebb italba tenni a citromlevet, és ha már lázas az ember is fölösleges bevenni a c-vitamint.

Amúgy nagyon jó a mézes, csipkebogyótea (ami nem forrázva hanem kiáztatva van min. 5-6 órán keresztül), valamint ami nekem nagyon bevált: fokhagymás langyos mézes tej, jól betakarózni, kiizzadni a betegséget. (ha kisebb a fokhagymagerezd, akkor egyben is lenyelheted, mint egy nagyobb gyógyszert, és nem elsz másnap hagymaszagod!)

2008. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pálinka, takaró, izzadás. :)
2008. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sósvizzel való gargalizálás. Ez kicsit kellemetlen, de a torokfájást hamar szünteti.
2008. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
A repectem: feltörsz egy zsák földimogyorót, megöntöd frissen facsart mézzel, majd fogsz egy kiló maria geronazzot, és Crucio
2009. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!