Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A vérképem alapján limfóma(rák...

A vérképem alapján limfóma(rák) gyanu adott nálam szerintetek?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.


Nagyon megijedtem, mert elég rossz a vérképem.


Fül orr gégész tapintott két borsónyi nyirokcsomót az állkapcsom alatt, ami nem tetszett neki ezért kért vérképet.


Nem vagyok beteg, se fáradt és még is rosszak az értékek. Utoljára áprilisban volt hőemelkedésem, azóta nem voltam beteg tudtommal.


Vvt szám 4,62 ( 3,80-4,50)

Neutrophil perox 32,2 (40-65)

Neutrophil absz 1,64 (2,2-7,9)

Lymphocyta 52,9 (25-40)

Monocyta 8,5 (3-7)


Zárójelben a jó eredmények, balra mellette az enyémek.


Köszönöm szépen előre is, ha válaszolnak olyanok, akik ehhez kicsit értenek:(((((


Ahogy a neten utána olvastam nagyon megijedtem, hogy akkor most limfómás lennék.


Hálásan köszönöm előre is válaszotokat.


A f-o-g-hez csak 25.-én kell visszamennem, de addigra megesz az ideg! :(



2021. aug. 12. 17:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta, hogy majd 25.-én eldönti kell -e biopszia, hàtha visszamennének a csomók.


Csak tudom, hogy a biopszia egyáltalán nem százszázalékos.

2021. aug. 12. 17:34
 2/6 krwkco ***** válasza:
100%
Ha rendes a körzetid, mutasd meg neki a leletet, hátha megnyugtat. Még ha nincsenek is az értékek a normál tartományon belül, lehet hogy ő már sok banális betegséget látott már ilyen laborral.
2021. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, házi orvos majd hétfőn rendel. Addigis bizakodom.
2021. aug. 13. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már meghaltam volna nyugi. Nekem az állam alatt, és a nyakamban is vannak nyirokcsomók. A nyakamban van egy 2 centis is. Kb 4-5éve... Egyszer kijött, azóta ott van, néha kisebb néha nagyobb, és sokszor fáj is. Azért 2 borsónyi nyirokcsomó még nem kóros szerintem.
2021. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Nagyon reménykedem!:(
2021. aug. 14. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2022. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!