Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki megkapta a 3. oltást...

Aki megkapta a 3. oltást (vagy ismer ilyen személyt) milyen mellékhatásokat tapasztaltatok? Hasonlóakat, mint a 2. oltásnál?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Öreganyám megkapta. Én vittem el, még kedves volt az asszisztens megkérdezte kérek e én is. Mondtam, hogy köszönöm kihagyom. Én megvagyok nélküle.
2021. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
mamámék múlt héten kapták meg a harmadik oltást, semmi bajuk nem volt
2021. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Örülök minden válasznak, de ebből nem derült ki, ami a kérdés volt, hogy milyen mellékhatásai voltak. Vagy mai napi a történet és nem volt még mellékhatás? Ha igen, köszönöm előre is a fejleményeket!
2021. aug. 16. 21:32
 4/14 A kérdező kommentje:

#1-esnek szólt, amit előbb írtam


#2 Köszönöm a választ! És a második oltásnál?

2021. aug. 16. 21:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Apa 58 éves felesége kapta még pénteken, szombatra teljesen kidőlt, fájt a feje, csak aludt. Vasárnapra mintha elvágták volna. A 2. valamivel kevésbé viselte meg, de nem sokkal.
2021. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Családomban többen orvosok ők megkapták a harmadikat, plusz a nagyszüleim.


Mindenki nagyon jót aludt tőle (pfizert kaptak), bár abból kiindulva, hogy nekem is egy negyed algot kellett bevenni család orvos tagjainak a javaslatára, lehet, hogy mindenki kapott azt is.


Korábban is ez volt körülbelül, kivéve a tesóméknál, ott az egész klinika napokig lázas volt az első oltás után (volt covidos néhány héttel előtte a klinikán, lehet, hogy akkor a tünetmentesek is elkapták). A másodikat már ő is "jól" viselte.

2021. aug. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmilyet. A minden oltásnál szokásos kis érzékenység a szúrásnál, de másnapra elmúlt.
2021. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Nem is tudtam, hogy ez így megy most, az ember nem is regisztrál, csak besétál, a nővérke meg tűvel a kezében rögtön meg is kérdezi, hogy akkor magának is egyet?

2021. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NigelB ***** válasza:

#8


Na, na. Nem így van. Besétálni lehet, és még az is hogy kap valamilyen oltást. De előtte ki kell tölteni az adatlapot, és igazolni, hogy milyen oltásokat kapott, és mikor. Ez biztos.

2021. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es

Szerinted én miért kérdeztem az 1-estől...?

2021. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!