Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azt mondja meg nekem valaki,...

Azt mondja meg nekem valaki, hogy Afganisztánban, hogy-hogy nincs járvány? Egymás hegyén hátán több ezer ember, a mocsokban, mennek mentőakciókra emberek, akik behurcolhatnák a vírust és eddig semmi.

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Háborúban, mikor emberéletek forognak veszélyben nem érnek rá foglalkozni ilyen piszlicsáré dolgokkal.
2021. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a kérdést már feltetted egyszer...

Szóval azt gondolod, hogy ahol per pillanat nincs egy normális kormányzat, a Talibán elfoglalja az összes tartományt, több százezer ember menekül előlük, az egészségügyi rendszer összeomlott (nem mintha eddig magas színvonalon működött volna...) az európaiak és az USA igyekszenek a leghamarabb evakuálni a veszélyeztetett személyeket (missziókban segítő afgánok, szellemi elit, emberi jogi aktivisták...), ott neki áll valaki szépen tesztelgetni, összeszámolni a fertőzötteket és statisztikákat készíteni?


Könyörgöm, legalább gondolkodj mielőtt felteszel egy hülye kérdést...

2021. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krwkco ***** válasza:
64%

Már volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

Egy új szempontot vetettél fel:

"mennek mentőakciókra emberek, akik behurcolhatnák a vírust"

- ezek katonák, akik be vannak oltva vagy már átestek a fertőzésen és sűrűn tesztelik őket. Egy normális ország nem kockáztatja, hogy a szorosan összezárt katonái között fertőzés törjön ki.

- nem járnak éjszakai buliba a helyi bárokba. A kabuli reptéren a szabad ég alatt forróságban zavargatják el az afgánokat a kifutópályáról. Így még ha fertőzöttek lennének sem adhatnák tovább a vírust.

És nem igaz az alapállításod sem:

Afganisztánban eddig 152,448 fertőzöttet találtak, 7,054 halott volt.

2021. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem én tettem fel azt a kérdést, nem tesztelésre gondoltam, hanem beteg emberekre, 7000 fő halott, az a 40 milliós lakosra vetítve 0.018%.

160 ezer fertőzött:0.4%

2021. aug. 21. 10:28
 5/10 krwkco ***** válasza:
58%

"Nem én tettem fel azt a kérdést"

Attól még elolvashatod az ottani hozzászólásokat is. És mindjárt megvan a válasz a kérdésedre.

2021. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

"Nem én tettem fel azt a kérdést, nem tesztelésre gondoltam, hanem beteg emberekre, 7000 fő halott, az a 40 milliós lakosra vetítve 0.018%.


160 ezer fertőzött:0.4%"


Ezek a hivatalos adatok. Ennél jóval-jóval több eset volt, csak mivel elég elmaradott ország, így keveset teszteltek.

2021. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
A hisztijárvány csak ott lehet ahol hisztiznek rajta. PCR járvány is csak ott lehet ahol PCR tesztelik az egészséges emnereket 45-ös Ct értékkel.
2021. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 krwkco ***** válasza:
28%

#8

"hisztijárvány csak ott lehet"

A betegek hisztiből kapkodnak a levegő után, szórakozásból kérik a lélegeztetőgépet és viccből halnak meg amikor a tüdejük teljesen elroncsolódik.

2021. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Úgy, hogy a nagy kapkodásban megfeledkeztek róla a politikusok, hogy közben covidosdit is játszanak a megvezetett néppel.
2021. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dongaben ***** válasza:
81%
Észak-Koreát pedig teljesen elkerülte a fertőzés! Az ottani vezetés tudhat valamit...:)
2021. aug. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!