Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer mikor ürül ki a szervez...

Pfizer mikor ürül ki a szervezetből? szarul vagyok tőle

Figyelt kérdés
1 hónapja kaptam meg a második adagot, azóta magas megnő a pulzusom sokszor egy nap és erős szívdobogás érzésem van hullámszerűen. Álmatlanság gyötör, pedig előtte úgy aludtam mint a bunda. Fizikumom is lecsökkent, nem tudok sportolni sem. Feszült vagyok minden nap az oltások óta, pedig semmi okom nem lenne rá.
2021. aug. 24. 11:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
HA egy HÓNAPJA vannak tüneteid, az NEM a vakcinától van, hanem mert vagy hipochonder vagy, vagy kaptál valami fertözést.
2021. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
soha nem voltak ilyen bajaim, az oltás után meg rögtön.A magas pulzus meg nem lehet hipochondria, mert megszámolom hányat ver a szívem egy perc alatt.
2021. aug. 24. 11:27
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Kollegámnak ugyanez volt/van. Neki a vérnyomása is megnőtt (180+). Gyógyszert írt fel rá az orvos. Kb. 1 hónapja elhagyta, egy ideig nem is volt gond de most az elmúlt pár napban mesélte, hogy véletlenszerűen napközben ülő munkát végezve is érzi, hogy megy felfelé a pulzus/vérnyomás. Aztán magától visszaáll egy idő után. Amíg a gyógyszert szedte addig viszonylag jól volt, nem volt ilyen gondja. Pfizert kapott de még úgy emlékszem, hogy áprilisban.
2021. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Előző vagyok (#3): Szerintem menj el a házi orvosodhoz, mondd el neki, hogy milyen oltást kaptál (ha nem tudja) és hogy mikor, illetve hogy azóta vannak ilyen gondjaid. Hátha tud segíteni. (elvileg maga az oltóanyag már rég kiürült a szervezetedből csak ezt váltotta ki)
2021. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele orvoshoz, ez nem játék, bár az orvosok sem tudnak mit kezdeni vele, max kapsz rá gyógyszert. Illetve csatlakozz Facebook-on a "Pfizer mellékhatások" csoportba. Rengeteg embernek baja lett utána!
2021. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
#1: akkor te a post-covidban sem hiszel ugye?
2021. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

A tüskefehérje pár hétig, az mRNS pár napig marad bent. Ez az oltás a legkevesebb dolgot tartalmazza, ami a tüskefehérje előállításához kell.

A vírus és az oltás által termelt tüskefehérje picit eltér, azért hogy még annyira se legyen veszélyes (nem kötődik az ACE2 receptorhoz sem), de vírusfertőzés esetén más fehérjék is előállítódnak, amelyek a vírus többi részét tartalmazzák.

Az, hogy a maga a tüskefehérje gondot okozhat vitatott.

Tehát bár lehet, hogy az oltás okozott gondot, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy csinált-e valaki közülük PCR tesztet még időben (ha jól tudom az ugyanis akkor pozitív csak, ha a vírus is ott van. Ebből kiderülne ugyanis, hogy az oltástól vagy a vírustól van gond..



[link]

2021. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2%

6-os: a post-covid egész más téma!

Márcsak azért is, mert az ismeretségi körömben mindenki (több mint 100 ember) Pfizert kapott, és közülük senkinek nincsenek tünetei, az oltás utáni egy-két napban voltak kisebb problémák - fejfájás, kisebb láz, levertság - ,de azóta senkinek semmi baja.

Meglepö lenne, ha egyik országban vannak mellékhatások, a másikban meg nem.

2021. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg ember szenved covid vakcina mellékhatásokban világszerte, nem csak Magyarországon. Csak a legtöbb nem megy el orvoshoz sem vagy az orvos nem tud vele mit kezdeni. Ezért sincs rendesen kimutatható statisztika az oltás által okozott súlyos/halálos vagy enyhébb de akár életreszóló mellékhatásokról.
2021. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

#9-es tegyük fel hozzá, hogy sokan rá se keresnek, hogy hol jelenthetik be a mellékhatást, nemhogy jelentenék, ezért inkább a közösségi portálokon csoportokat alkotnak, amihez bár joguk van, csak éppen nem helyettesíti a bejelentést.

[link]

2021. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!