Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer mikor ürül ki a szervez...

Pfizer mikor ürül ki a szervezetből? szarul vagyok tőle

Figyelt kérdés
1 hónapja kaptam meg a második adagot, azóta magas megnő a pulzusom sokszor egy nap és erős szívdobogás érzésem van hullámszerűen. Álmatlanság gyötör, pedig előtte úgy aludtam mint a bunda. Fizikumom is lecsökkent, nem tudok sportolni sem. Feszült vagyok minden nap az oltások óta, pedig semmi okom nem lenne rá.
2021. aug. 24. 11:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Soha.
2021. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

Ezt nem tudja senki, a vakcinák teljesen kisérleti jellegűek.

Mindenki saját felelősségre ment el, és sajnos nagyon sokan szenvednek ezen döntéseik miatt. Rendgeteg mellékhatást lehet olvasni és többségük nagyon hasonló, és ,ég milyen sok van akikről nem tudni....

Egyszer csak megtanuljuk nem elhinni amit a TV mond.

2021. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
#12 Mikor van az, mikor már nem az? De konkrétan? Hány millió ember után?
2021. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem a tesztalanyok száma a lényeg, hanem a tesztelési fázis ideje, mellékhatások stb felmérése. Részletes lebontásban, egyenesen a Pfizertől:

[link]

2021. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

#13-asként mindig meglep miket képesek lepontozni az emberek..


Nade,

#14. Nos nem vitatom, hogy a mellékhatások kimutatására normál esetben nincs több idő áll rendelkezésére, de kérdés az, hogy normál esetben mennyire múlik ezen az oltás tesztelésének gyorsasága.


Ez az eset azért más, mert nem a fejlesztő fizette nagyrészt a fejlesztést, így a tesztalanyokat se, azaz sokkal gyorsabban tudták toborozni az embereket és kiértékelni az eredményeket és elsőbbséget kapott engedélyeztetési eljárásban, valamint a gyártás is segítve volt. Az USA-ban, 2020 dec.4-én adták be az első éles oltást és május 5-én volt az első teszt, szóval eltelt pár hónap már akkor is.


Szóval most azt mondod, hogy 10-12 évig várnál, mert az oltás mellékhatását nem tudod és akkor majd beadod, ha jó? OK, csakhogy a vírus viszont nem vár és ki tudja milyen mellékhatásai lesznek ugyanazon a távon.., mivel erről a vírusról kevesebb info van ilyen téren, mint a többiről..

2021. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én pl mindkét oltásom előtt elmentem PCR tesztre. Szerencsére semmi mellékhatást nem tapasztaltam, pedig nagyon paráztam tőle.
2021. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Apósomnak magától a covidtól lettek ilyen tünetei. A mai napig. Lehetséges, hogy abban az időben megfertőzödtél, mikor az oltást is kaptad.
2021. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%
#17: mostanában kezd felszínre bugyogni, hogy az oltás sajnos ugyanúgy post-covid hosszútávú tüneteket okoz sokaknál.
2021. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#18 Az oltás után nem lehet post-covidod, mert a legtöbb oltás nem tartalmazza a vírust, csak bizonyos részét. Ez kb olyan, mintha azt mondanád, hogy azért mert sérvet kaptál egy kerék felemelésétől kerékcserénél, azt mondanád, hogy autóbaleset ért és attól szenvedsz.
2021. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#19: érdekes, akkor hogy lehet, hogy tömegesen szenvednek utána vérnyomásproblémával, autoimmun panaszokkal, vérrög, trombózis, gyulladás, amit akarsz...

Az oltásban ugyanúgy ott a tüskefehérje (vagy a szervezet állitja elő mRNS alapján), ami elvileg az elcseszett immunreakciót okozza.

2021. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!