Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha felkelek, akkor folyamatosa...

Ha felkelek, akkor folyamatosan folyik az orrom, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Na szóval. Ma felkeltem 5-kor, vissza akartam aludni, de nem tudtam, mert folyamatosan folyt az orrom. Nagy nehezen egy kb. 40 perc után visszatudtam aludni. De most meg felkeltem nyolckor és megint vissza akartam aludni, mert folyamatosan folyt az orrom... Brutál sok zsepit elhasználtam már.

2021. aug. 29. 09:14
 1/9 A kérdező kommentje:
és megint vissza akartam aludni, de folyamatosan folyt az orrom*
2021. aug. 29. 09:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy allergiás? Itt a parlagfűszezon.
2021. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem
2021. aug. 29. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem marad más mint orrcsepp beszerzése (Novorin, Nasivin) ezek majd beszárítják az orrüregedben termelődött váladékot. Mindegy, hogy gyermek, vagy felnőtt (néha a felnőttek orrcseppje előbb elfogy), mert még a gyerek orrcsepp adagolása is több, mint a semmi. Az említettek vény nélkül beszerezhetőek.
2021. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Fújd ki!
2021. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
@5 Elolvastad, hogy mit írtam? Folyamatosan fújtam...
2021. aug. 29. 22:36
 7/9 A kérdező kommentje:
@4 Köszi!
2021. aug. 29. 22:37
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Vazomotoros nátha. Sok esetben elég a bolygóideg rendszeres stimulálása (éneklés, gargalizálás, spatulázás), ahhoz, hogy elmúljon. A bolygóideg ugyanis sok egyéb funkciója mellett egyfajta "váltókapcsoló" szerepét is betölti a szimpatikus illetve paraszimpatikus idegrendszer között. A mai ember szinte folyamatosan szimpatikus üzemmódban pörög, és ez a kapcsoló hajlamos beragadni.
2021. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
@8 köszi! Tuti ez a bajom.
2021. aug. 31. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!