Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok akik most az oltatlanok...

Azok akik most az oltatlanok korlátozását támogatják, támogatnák az oltottak korlátozását is, ha később megfordulnának a fertőzési arányok?

Figyelt kérdés
Ha tehát később esetleg kiderülne, hogy mégiscsak az oltottak betegszenek meg gyakrabban és ők fertőznek jobban, netán az ő ellátásuk kerül többe az államnak.

2021. aug. 29. 11:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, akkor támogatnám hogy az oltottakat is pont úgy diszkrimináljuk, mint most az oltatlanokat.
Nem. Mi felsőbbrenűek lettünk az oltástól, minket akkor sem szabad korlátozni, ha ez derülne ki.
Semmiféle korlátozásnak diszkriminációnak nincs helye sem most, sem akkor.
55 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
68%
Értem én, hogy a "ha" feltételezés és mindig igaznak kell tekinteni, de ez nettó hülyeség.
2021. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
#1: Az a nettó hülyeség, ami most van. Itt egy felvetésről van szó, nem mondtam, hogy ez bekövetkezik. A kérdés arra irányult, hogy ha esetleg netán így lenne.
2021. aug. 29. 11:59
 3/74 anonim ***** válasza:
42%

Az oltatlanokat szivassák csak! Nehogy már azokat is csesztessék, akik nem egysejtűek és voltak annyira felelősségtudatosak, hogy beoltatták magukat!

Több külföldi országban azt csinálják, hogy csak az oltatlanok nem mehetnek szinte sehova, csak az oltottak! Itt is ez lesz! Meg is érdlitek! Jót fogunk rajtatok röhögni!😂😂

2021. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Ugyanis az oltatlanságon elég egyszerűen lehet segíteni azzal, hogy beoltod magad. Olyan eljárás, egyelőre nincs, amivel az oltást ki lehet vonni a szervezetből.

Nyilván az is kérdés, hogy egyáltalán hogyan lenne ez a feltételezett helyzet lehetséges. Csak úgy, ha minden oltatlan átesik a fertőzésen és az onnan szerzett immunitás drasztikusan erősebb, mint az oltással szerzett. Akkor viszont már meglenne a közel 100% immunitás, tehát nem lenne miről beszélni.

Az, hogy az oltatlan és a betegségen nem átesettek erősebb védelemmel rendelkeznének a Covid ellen, egy abszurd feltevés, bármilyen válasz abszurd rá. Mi lenne ha folyók felfelé folynának? Mi lenne, ha az ég zöld lenne? Akkor minden más lenne.

Az oltottak azt tették, ami az adott helyzetben a legjobb választásnak tűnt, és semmi nem indokolja egyelőre, hogy ne ez lett volna a legjobb választás.

2021. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
74%
Az mar kiderult, hogy a termeszetes immunitassal rendelkezok vedettebbek meghozza kozel hetszer jobban vedi oket a t.immunitasuk. Innen mar nem is olyan elkepzelhetetlen hogy ok lesznek a betegebbek ugye?
2021. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
65%
Irreális dolgokon felesleges agyalni.
2021. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
37%

Ige, de a természetes immunitáshoz először át kell esni a betegségen. Ez ugye a paradoxon.

Akik átesnek a betegségen és utána oltanak, akár csak egy dózissal is, még védettebbek. Akik oltottak, és utána kapják el, sokkal kisebb eséllyel alakul ki náluk súlyos betegség.

Azt sehogy sem lehet kikövetkeztetni az adatokból, hogy az oltás rossz.

[link]

2021. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
82%
Nem támogatnám senki korlátozását.
2021. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem úgy ahogy jogos feltevések alapján akarják korlátozni az oltottakat.

De!!!

Hiába ők a veszélyeztetettek, hiába a SAJÁT életükkel játszanak, az az ő döntésük és az ő életük. A konteós barmokat nem fogom nyílván soha megérteni, de aki szimplán nem akarja felvenni az oltást, mert nem szimpatizál vele, akár a fideszes kínai vakcina mutyi miatt (mikor többszörös áron vesszük), vagy akik szerették az operatív törzs sorozatot és ott is csak a hülyeséget beszélték, pl első évadban nem kell maszk, nem véd meg senkit, ne használjunk maszkot, majd a sorozat folytatásában már csak a maszk segít. Volt ugye az is, hogy nem lesz oltás, mert folyamatosan mutál a vírus, úgy sem segítene.

Meg ugye Cecilke is mondja, hogy tegyünk meg mindent, hogy megfertőződjünk, majd Orbán is mondja, hogy hallgassunk rá mindenben.

Szóval akik bármilyen oknál fogva is nem akarják felvenni az az ő döntésük, ő életük. Csak magukra, egymásra veszélyesek. Ez meg, hogy fizessenek többet, vagy fizessék ki a kórházi számlát... Emberek, tudjátok mi az a TB?? Amit én az elmúlt 15 évben 4szer vettem igénybe, de attól még rendszeresen fizetem. De nem járok orvoshoz, nincs semmi betegségem, allergiám, nem rohangálok minden sérüléssel orvoshoz, magán fogorvoshoz járok stb stb. A legtöbb ember nagyon ritkán vesz igénybe bármit is, esetleg nagy ritkán egy egy rutin vizsgálat vagy ugye a sűrgősségi ellátás. Szóval vígan kifizette már az ellátását is.

De az hogy tényleg a saját életüket veszélyeztetik az kit érdekel?? Az extrém sportolókat sem kövezzük meg, mert veszélyeztetik az életüket.

Ez az ő döntésük. Valamint ne feledjük azt sem, hogy az operatív törzs első évadában 14 napra küldték haza a betegeket, mindenféle gyógyszer nélkül. 14 nap alatt helyre jött, volt aki tünet mentes is volt. Ha valaki nem akarja felvenni azt ne kötelezzük már. Az ő életük, oltás nélkül is a többségnek elég jók az esélyei, a veszélyeztetettek meg már rég be vannak oltva.

Tartsuk meg ugyan úgy a távolságot, ügyeljünk a higéniára és kész.

(Kínai oltást vettem fel, túl vagyok már rég a másodikon is.)

2021. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
43%

Az oltatlanok elõre látták:

[link]

Lassan minden járványba kicsit beleõrült oltásmániásnak el kellene gondolkodnia vajon mi egyébben volt még igazuk!

2021. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!