Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok akik most az oltatlanok...

Azok akik most az oltatlanok korlátozását támogatják, támogatnák az oltottak korlátozását is, ha később megfordulnának a fertőzési arányok?

Figyelt kérdés
Ha tehát később esetleg kiderülne, hogy mégiscsak az oltottak betegszenek meg gyakrabban és ők fertőznek jobban, netán az ő ellátásuk kerül többe az államnak.

2021. aug. 29. 11:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó,Forrás?

Mert a védelem kialakulása szempontjából konkrétan ba.szhatja az aki átesett "natúran" a fertőzésen. Nem alakul ki sejtes immunitás, erre vannak kutatási eredmények.

A vad vírus kb előbújik az immunrendszer elől, ezért akinek nincs oltása cseszheti.

2021. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
74%

41-es te milyen barlangban élsz? Az egész világ az új kutatási eredményektől zeng ami szerint a természetes védelem közel 7x jobb a két pfizernél. Már a magyar mainstream is kénytelen volt megírni.

[link]

[link]

[link]

2021. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
39%

"Az új variánsok, a legújabb hírek szerint jobban lebetegítik azokat akiket beoltottak az eredeti törzs ellen"


"a természetes védelem közel 7x jobb a két pfizernél. "


Ha szerinted ez a két mondat ugyanazt jelenti, akkor elég komoly gondok vannak. A természetes védelemhez először át kell esned a fertőzésen. Amit ugye próbálnánk elkerülni, vagy tompítani az oltással. Illetve ugyanezen kutatások szerint, az oltás csak tovább erősíti a természetesen szerzett immunitást. Nincs olyan logika, ami szerint az oltatlanok jobban járnak, mint az oltottak.

2021. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
64%

42 es csak le van maradva mert nem 7 hanem 13szorosan jobban ved a termeszetes immunitas.

[link]

2021. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
64%
Sakk matt oltastalibok. Eljen az immunrendszer. 😁
2021. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
34%

42-es te milyen barlangban élsz, hogy az első osztályos matekig se jutottál?

Azt írod,

"közel 7xjobb", miközben a cikkben az áll:

"közel hatszor magasabb valószínűséggel".


:DD

2021. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
59%

Ennél kínlódósabban égni ritkán látok embereket. Érdemben szépen megdöntik a hülyeségeteket erre ti: ööööö de nnnnem tud számolni mernemishéthanemcsakhat höhöhöhö...

Hisz ez a lényeg, nektek ez jött le mindösszesen. ;)


Mindig tudtam, hogy megéri a zsarolásnak ellent állni, a természetes nyálkahártyáról induló fertőzéssel megszerzett immunitásnál soha semmi nem lesz jobb míg ember él a földön. Folyamatosan figyeltük a legfrissebb kutatási eredményeket, jól gondolkodtunk, jól döntöttünk, sajnálom ha ez az oltottakat ennyire kínosan érinti. Pedig inkább örülnétek ha eszetek lenne mert ez egyúttal azt is jelenti, hogy az oltatlanok a nyájimmunitás legértékesebb tagjai. De gondolom ti itt is inkább elvagytok a "nemishéthanemcsakhatnaugye" kategóriájú gondolkodással. :)

2021. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
69%
Az oltott forrás követelőknek itt van egy darab hozzászólás, a 800000 ből akik megbánták. Van akinél 7-6 hónap után jelentkeztek az első tünetek. mindegyik fokozott gyulladásra, apró vérrögökre vezethető vissza. Ki milyen egészséges volt, de lassan mindenkinél úgy látszik előjön valami. Itt a forrás menjetek azt olvasgassátok a tönkrement emberéleteket, biztos viccből írogatják. 1 db még van bőven. ...Nos, nem a szomszéd, vagy, bármely családtagom kapcsán írok, de!!! A családom a Pfeyzert kapta, velem együtt, (bár, én sokáig húztam, mert ellene voltam, de a kapcsolattartás végett végül, beadtam a derekam, és beoltattam magam.🙁 Azóta, olyan végtag fájdalmam van, hogy többnyire a nap felét az ágyban töltöm. Kifejezetten a farokcsigolyától induló alsó végtagokra terjed ki, de olyan szinten, hogy néha alig bírok megállni a lábamon. Mellékesen megjegyezném, hogy a 40 éves lányom gerincvelőgyulladást kapott, aminek következtében lebénultak az alsó végtagjai. Ennek, sajnos 3 hónapja, azóta is rehabra jár, táppénzen van, és 2 kiskorú gyermeke van. ?????????????🤬
2021. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
69%

Forrás Forrás az elkeseredett emberek drága oltott forráskövetelők.


Köszi a befogadást.

Személyes tapasztalatom!

Oltás ellenes voltam. Bizonyos okok miatt oltott vagyok. Ha tudom mi vár rám akkor inkább a covid.

Röviden a történetem. : első oltás után picit belobbant az oltás helye, jeget rá. Másnap kutya bajom.

Második oltás után jeget a szuri helyére, gondoltam minden ok lesz. Nos a második után 3 nap jegelés után is piros, bekeményedett az oltás helye. Semmi gond, majd elmúlik. Így is lett, lassan túl lettem rajta.

Oltás után kb 1 hónappal kezdődtek a gondok!

-a semmiből egyszer csak iszonyú izom, csont, és szó szerint mindent átfogó iszonyú fájdalom. A bőrömhöz semmi nem érhetett hozzá.

- hirtelen nagyon magas láz következett./hideg vizes zuhanyozás után sikerül levinni a lázam.

Ez egy ugyan azon a napon történt.

-másnap iszonyú fejfájásra ébredtem semmi nem használt pedig kettesével kapkodtam a különböző gyógyszereket./előtte kb 5 éve fájt utoljára a fejem/ .Ez kb 1 hónapig tartott!

-ezzel egyidőben iszonyú hányinger jelentkezett, de iszonyatos. Eleinte csak az inger volt meg, most már kb 1 hónapja sajnos hányok is.

Van mikor van pár nap szünet aztán a semmiből előjön. Ez mai napig meg van.

-az erős szívdobogás szintén bejelentkezett. Szerencsére eddig ritkan.

Mar kezdtem azt hinni ezzel vege van, de tévedtem!

-jött a pikkelysömör.

Es amit kihagytam, a sömör mellé elő jött az iszonyú izzadás a fejemről. Szó szerint folyik a hajamról az izzadtság

Természetesen voltam orvosnál. Belgyógyász, bőrgyógyász kardiologia stb.

Mindenhol az első kérdés mosolyogva mikor kaptam.meg a második.oltast! Ja ne csodálkozzak! Ez mellékhatás!

Itt tartok most, 3 honappal az utolsó oltás után!

Kedves virológusok, és a többiek!/nem dicső kormányunk tagjai!

Oltassátok be a tisztelt szüleiteket, és az utódjaitokat! Rohadék gyil....ok vagytok!

Itt tartok most, 3 hónappal a második oltás után.

2021. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
34%
A "közel 7xjobb", miközben a cikkben az áll, hogy "közel hatszor magasabb valószínűséggel" csak azt mutatja, hogy mennyire kell komolyan venni, amit az oltásellenesek írnak: legalábbis rátesznek mindenre egy lapáttal.
2021. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!