Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok akik most az oltatlanok...

Azok akik most az oltatlanok korlátozását támogatják, támogatnák az oltottak korlátozását is, ha később megfordulnának a fertőzési arányok?

Figyelt kérdés
Ha tehát később esetleg kiderülne, hogy mégiscsak az oltottak betegszenek meg gyakrabban és ők fertőznek jobban, netán az ő ellátásuk kerül többe az államnak.

2021. aug. 29. 11:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
74%
Na ez az. Ha ezeket a mocskokat vagy azokat amiket a japán hatóságok vagy a spanyol kutatók találtak a mostani covid oltásokban megtalálnák az ételedben, a gyereked tápszerében a kozmetikumokban, a fogkrémedben akkor kiakadnál. De ha ugyanezeket a húsodba vagy a gyereked húsába akarják benyomni akkor no problém az jöhet nem gond. Nagyon furcsa az ember az biztos.
2021. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
22%

Bezzeg a sok tartósitoszeres, izfokozó tartalmú fűszereket, üdítőket nyugodtan igyuk. Az k.urva természetes.

Az is roha.dt természetes H már annyian szednek fogamzásgátló tablettát, a csapvízzel èn is hozzájutni. Az senkit se akaszt ki.

Akinek meg daganata lesz ezektől a sza.roktól az így járt.

Dohányzás, alholhol fogyasztas is annyira de annyira természetes. Igaz H azonnal nem lesz bajunk tőlünk. De év tizedekkel.kesobb igen. Bizonyítottan DNS károsító hatása van a dohányzásnak és az alkohol fogyasztásnak is.


Nők ezrei kapnak trombózist a fogamzásgátló tablettáktól.

Az energia italok bizonyottan szív ritmus zavart okoznak.


Én aki nem dohanyzok, az utcán muszáj belelegeznem a cigi füstöt mert kikerülni nem lehet ha előtted sétál egy dohányos.


Erre be vagytok rezekvr egy olyan oltástól, ami két hét alatt lebomlik a szervezetedben. Természetellenesnek tituláljatok.

De Könyörgöm, ti ezen a bolygón éltek? A mai emberi környezetben mi a természetes?


Minden egyes feldolgozott élelmiszert először laborban állítanak elő, és utána majd ipari számban gyárakban. Na ebben mi a természetes?


Szerintetrk a zöldseg amit az emberek megesznek, az természetes? Elárulom nem, az ember hozza létre az összes olyan zöldséget amit a boltokban megveszünk. Folyamatosan nemesiti az emberiség azt amit fogyasztásra, emeberi beavatkozás...


Kicsit más pèlda, de az természetes hogy tehén tejet iszunk?


A mai napig nincs bizonyítva,hogy a tartósító szerek az élelmiszerben milyen hatással vannak a szervezetünkre. (Biztos nem kedvező)

Mégis anyuka apuka bátran megveszi gyerekének az ilyen olyan édességeket.


Aki ennyire fosik egy oltástól az tisztában van vele élete során hány oltást kapott?

2021. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
72%
62 es Ez mind nagyon igaz, de az embernek van szabad akarata, és eldöntheti nem iszik nem dohányzik. Keresi a feldolgozatlan élelmiszereket, ne adj isten a kertjébe termeszt. Szóval tudatában van, és mindent elkövet annak érdekében, hogy elkerülje azt ami szerinte káros. Nem mélyedjünk bele, hogy influenza szerű vírusos betegségekre tudnak e olyan hatásos védőoltás készíteni, mint a kötelező gyerekkori oltások, amik egy életen át védenek. Úgy néz ki jelenleg ez az oltás nem igazán olyan hatékony, hatékonynak azért se nevezném, mert évente kettő kéne belőle, és a káros mellékhatásokkal, már most Dunát lehetne rekeszteni.De ez mind nem lényeges, ami lényeges, ha én nem iszok, nem dohányzok, vagy nem eszek meg minden vackot, nem fognak üldözni, korlátozni, és lehetetlenné tenni az életem, mert mondjuk nem akarok naponta egy doboz cigit elszívni. Ez az igazi különbség. Miután tény az oltott ugyanúgy fertőz, de nem olyan súlyosak a tünetei, mi következik ebből, lehet észre se veszi, és szórja az utcán, míg az oltott otthon piheg lázasan. ebből az következik ő nem olyan arányban adja tovább. Tehát egy oltott másokra veszélyesebb. Ne is beszéljünk a hatásáról, mikor a fő állatorvos immunológus , a harmadik oltást azért nem veszi fel, hogy elkapja, és legyen természetes nyálkahártya védelme, mert szerinte az tartós védelem, és ha ő ezt kijelenti az A tv ben onnantól nem is értem. Amúgy meg ez az egész mizéria csak ürügy az emberek korlátozására, és egyes országok eladósodására ami megint tény, hisz mindkettő történik.
2021. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
13%

Egy valamivel nem vagy tisztában. Az oltott ember kevèsbè fertőz.

Ez a nagy különbség.

Egy oltás sose a fertőzéstől véd megm nem egy pajzs

2021. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
5%

"de az embernek van szabad akarata, és eldöntheti nem iszik nem dohányzik. Keresi a feldolgozatlan élelmiszereket, ne adj isten a kertjébe termeszt. Szóval tudatában van, és mindent elkövet annak érdekében, hogy elkerülje azt ami szerinte káros."

Azért annyira ne legyünk már képmutatóak, hogy úgy akarjuk beállítani, hogy az oltatlanok mind a saját kertjükben termelik meg amit csak lehet, és se nem isznak, se nem dohányoznak, semmi energiaital, semmi fogamzásgátló tabletta, semmi finomított cukor, stb...

2021. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
22%

"Miután tény az oltott ugyanúgy fertőz, de nem olyan súlyosak a tünetei, mi következik ebből, lehet észre se veszi, és szórja az utcán"

Pont mint az oltatlan.


"míg az oltott otthon piheg lázasan"

Úgy érted az oltatlan. De csak akkor piheg, ha már lázas, előtte, amíg csak köhög, addig többet köhög, tehát jobban szórja. És utána is még jó ideig, ha nem marad otthon, hanem amint egy kicsit jobban van, máris újra dolgozni jár (ahogy sokan megteszik, merthogy másokra nem gondolnak, csak magukra - ami pont abból is látszik, hogy nem oltatják be magukat, ha magukra nézve nem tartják veszélyesnek a vírust).


"ebből az következik ő nem olyan arányban adja tovább. Tehát egy oltott másokra veszélyesebb"

Amikor egy oltottnak meg egy oltatlannak sincsenek tünetei, akkor csak pont ugyanannyira veszélyesek. És mivel egy oltatlannak sokkal kisebb eséllyel lesznek tünetei, sokkal kevésbé veszélyes hosszabb távon is.


"ez az egész mizéria csak ürügy az emberek korlátozására, és egyes országok eladósodására"

Úgy érted, eladósítására...


"ez az egész mizéria csak ürügy az emberek korlátozására, és egyes országok eladósodására ami megint tény, hisz mindkettő történik"

Az tény, hogy az emberek bizonyos helyeken korlátozva vannak, meg az is tény, hogy egyes országok ennek kapcsán eladósodnak, de ezek a tények nem bizonyítják, hogy csak ürügyről van szó, hiszen az is tény, hogy ha az emberek korlátozva vannak (vagyis nem találkozhatnak egymással olyan sokszor, olyan közvetlen közelről, stb.), akkor nem terjed úgy a vírus (hiszen emberről emberre terjedő vírusról van szó, márpedig ha nincs másik ember a közelben, ha nincs másik gazdatest, akkor nem tud terjedni).

2021. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
30%

Ez a pánik az oltatlan embereknèl,hogy évente kettőt kell beadatni. Ez is őket igazolja az ő "logikajuk" alapján.


Nem azért írok megint mert annyira meg akarok győzni mást az oltás mellett.


De az tiszta nektek hogy nem csak a covid ellen kell ismétlő oltás. Az oltások nagy részénél mindig van ismétlő oltás/emlèkezteto oltás.

És ez H mostmár évente kell kettő mégis honnan jött le nektek?

Azért kell most Oltani embereket H eltűnjön a járvány. Bár a nagy többségetek szerint járvány sincs.


Honnan vettétek hogy mostmár örökkön örökké évente kétszer kell oltani? Ez megint csak egy álhír

2021. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
54%
64-65 Hogy az oltott kevésbé fertőz, az a harmadik mentsvára az oltás létjogosultságának. Az első az volt az oltás megvéd hogy elkapd, ez megbukott, a második az volt, nem kerül kórházba, ez is megbukott. Ki kellett találni egy harmadikat,hogy legyen valami értelme,az oltásnak, az oltott kevésbé fertőz, de ez se bizonyított.Képmutató nem vagyok, szoktam a teába cukrot rakni, sőt csokit is eszek. 53 vagyok, de nem iszok nem dohányzok, és próbálok egészséges kajákat enni. Képzeld a kertben megtermelem a felét, sőt a fáról leszedem a permezetlen meggyet. Még a lekvár is abból van , olyan lekvár amit biolekvárként 2000ft ért vágnának hozzád. Még a tűzifát is kitermelem, ami megújuló akác. Én a magam nevében beszéltem, nem volt képmutatás, és nem oltattam covid ellen, sőt egy darab gyógyszert nem szedek. Az hogy évente kettő kell,majd a covid elleni vakcinából már rengeteg helyen lehet olvasni, ez az ajánlás. Ami a régi oltásokat illeti, igen volt amiből kellett egy ismétlő oltás, egy darab, de 16 éves kor után semmi nem kellet már. Azóta adattam be kullancs ellen, és tetanuszt is mert az 10 évig hatásos. Nem vagyok oltás ellen, de a covid vakcina úgy bűzlik, aki nem veszi észre, az direkt nem is akarja, szóval az nem kell, köszönöm.
2021. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
27%

"Az hogy évente kettő kell,majd a covid elleni vakcinából már rengeteg helyen lehet olvasni, ez az ajánlás."

De miért olyan furcsa ez? Az influenza elleniből meg évi egy kell. És?


"Ami a régi oltásokat illeti, igen volt amiből kellett egy ismétlő oltás, egy darab, de 16 éves kor után semmi nem kellet már."

Majd ha elég sok ember át lesz oltva, akkor ebből is elég lesz kevesebb is, nem kell majd az évi kettő. Egyelőre itt tartunk.


"a covid vakcina úgy bűzlik"

Miért? Én észre akarom venni, ha bűzlik. De egyelőre nem úgy látom.

2021. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
2021. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!