Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Post pfizerem van, mikor fog...

Post pfizerem van, mikor fog megszűnni?

Figyelt kérdés
július végén kaptam a második oltásom, azóta erősen ver a szívem, a vérnyomásom is megnőtt. 32 éves vagyok soha életemben nem volt ilyen problémám. Aludni sem tudok, előtte aludtam mint a bunda. Az első oltás után is voltak tünetek.
2021. szept. 3. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Biztos hogy az oltástól van? Menj el a háziorvoshoz.
2021. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Provokatív kérdés, ha valós lenne az egeszség kategóriába tetted volna s nem ide hogy a sok oltásellenes rákapjon.
2021. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
oda akartam feltenni de valamiért iderakta!
2021. szept. 3. 12:05
 4/15 A kérdező kommentje:
az a baj magam nem tudom jelenteni a kérdésemet hogy átrakják
2021. szept. 3. 12:06
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Provokatív kérdés direkt a Politikai kategóriába kiírva. Ha gond lenne orvoshoz kéne menni, de ez csak egy kitalált provokatív kérdés.
2021. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mindentudó99 ***** válasza:
17%
Ez már soha nem fog megszünni. Szívbillentyű sorvadásod van. Ez a Pfizer nagyon ritka mellékhatása. Ráadásul vissza fordíthatatlan. Heteid lehetnek hátra. Rendezd el a dolgaid aztán várd az utolsó órát.
2021. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon sokan szenvednek az oltás után különböző problémáktól. Az erős szívdobogás és a magas vérnyomás elég gyakori mellékhatás. Nem tudni, hogy meddig tart. Keresd fel az orvosodat.
2021. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Kezd el a temetésedet szervezni, ha nem akarsz elmenni a háziorvosodhoz.
2021. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Még mindig jobb mint a post Sinopharm. Havert most temettük.
2021. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok oltásellenes, de azóta nekem is gyakrabban van extrasystolém(amikor hirtelen bedobban a szíved), sőt tegnap ez már legalább 3x egymás után megtörtént, azt hittem meghalok. Borzasztó érzés. Én el fogok menni kardiológiára, amúgy 25 éves vagyok és nekem sem volt eddig bajom a szívemmel...Pfizer után elég sok szívproblémáról hallani.
2021. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!